Голова Верховної Ради Турчинов ще не підписав закони про Донбас і не виключає їх скасування (відео)

21:33 21 вересня 2014 р.


Фото: ТСН

Спікер ВР заявив у неділю: «Щодо закону про особливий статус окремих регіонів Донецької і Луганської областей: якщо мирні ініціативи Президента не будуть реалізовані, то, на мою думку, цей закон необхідно буде скасувати».

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов повідомив сьогодні, 20 вересня, що він ще не підписав закон про особливий порядок самоврядування окремих регіонів Донецької та Луганської областей. Те ж стосується й закону про амністію.

Про це він заявив у програмі «ТСН» на телеканалі «1+1». «Мені профільний комітет ще не дав ці закони на підпис. І вони ще не вийшли з Верховної Ради, тобто я їх ще не підписав», – сказав Голова ВР.

Водночас Турчинов зауважив, що підпише закон про особливий статус Донбасу тільки у редакції, яка була ухвалена ВР на закритому засіданні.  «Мав розмову з Президентом і повідомив йому, що у зв'язку з тим, що під час розгляду питання (про статус Донбасу. – Ред.) не було жодної інформації, що вже є закон у новій редакції. Я можу підписати тілький той закон, який вже проголосований у Верховній раді», – сказав спікер,

повідомлення якого передає сьогодні, 21 вересня, агенція «Укрінформ», котра також розповіла в неділю:

«Голова ВР Олександр Турчинов вважає, що закон щодо особливого статусу Донбасу може бути скасований за певних обставин. Про це він заявив у програмі «ТСН» на «1+1».

«Щодо закону про особливий статус окремих регіонів Донецької і Луганської областей: якщо мирні ініціативи Президента не будуть реалізовані, то, на мою думку, цей закон необхідно буде скасувати», – сказав він. Турчинов також зазначив, що закон щодо статусу окремих регіонів Донецької і Луганськоїх областей є рамковим і може підлягати внесенню змін. 

«І все буде залежати від того, яким наповненням його забезпечить Верховна Рада. Йдеться про так звану «народну міліцію». Коли цю дефініцію пов'язують з тим, що «міліція з народом» – це одна справа. Коли ж цією назвою хочуть легалізувати незаконні збройні формування – це вже інше питання, але за це ніколи не проголосує Верховна Рада», – роз'яснив Голова ВР.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу