Голова Верховної Ради Андрій Парубій відвідав 15-й артполк у Дрогобичі

15:20 13 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Голова Львівської обласної ради передав військовим генератори та близько сотні спальних мішків.

Сьогодні, 13 лютого, Львівщину з робочим візитом відвідав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Зокрема він, разом з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою й керівництвом району відвідали військову частину А1108 – 15-й реактивний артилерійський полк. 

Андрій Парубій пояснив: «Мій візит в Дрогобич пов'язаний з відвідуванням полку, адже цей полк має дуже велике значення для обороноздатності країни. У зв'язку з останніми подіями в Авдіївці нам дуже важливо розуміти, що у нас є достатньо сил,  щоб зупинити наступ ворога. Тому зараз є дуже важливо знати, чи полк є забезпечений всім необхідним. Ми хочемо почути побажання і пропозиції від керівництва полку, а також обговорити питання підвищення  статусу полку».

Своєю чергою, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин повідомив, що кілька тижнів тому в керівництва полку взяли перелік необхідних речей. Як результат – сьогодні військовим передали потрібні їм генератори та близько сотні спальних мішків. 

Олександр Ганущин також запевнив: «Частину з необхідного ми сьогодні привезли. Решту речей доставимо уже незабаром. Я хочу подякувати усім, хто долучився до придбання потрібних речей. Також дякую Голові Верховної Ради за робочий візит на Львівщину. Маємо бути єдині і буде перемога».

Голова Львівської обласної ради також відзначив її грамотами за сумлінне виконання службового обов'язку в зоні проведення АТО командира реактивної артилерійської батареї – капітана Романа Стецюка, головного сержанта батареї управління полку – Степана Страшівського й механіка-водія реактивної артилерійської батареї Романа Бойка. Опісля Андрій Парубій разом з Олександром Ганущиним обговорили з керівництвом міста Дрогобича та району процес створення ОТГ та питання реформи місцевого самоврядування. 

Про це повідомили 13 лютого в прес-службі Львівської обласної ради, де також поінформували: «Сьогодні 15-й реактивний артилерійський полк є однією з найпотужнішим та передових бойових одиниць, розташованих на теренах Західної України. З початком збройної агресії російсько-терористичних військ на базі цього полку сформували зведену стрілецьку роту. В ці хвилини особовий склад полку продовжує виконання бойових завдань в зоні АТО. За період проведення АТО особовий склад полк неодноразово нагороджувався нагородами різного рівня».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів