Голова оборонного комітету Держдуми Росії пропонує ввести в Україну «роз’єднувальні сили»

20:00 25 червня 2014 р.


Фото: informator.su

При цьому адмірал Владімір Комоєдов не уточнив те, які ж це мають бути сили – армія РФ чимиротворці під егідою ООН або ОБСЄ.

«Інформатор.su» розровідає сьогодні, 25 червня, в повідомленні «У Держдумі виступають за введення в Україну «роз’єднувальних сил»:

«Глава оборонного комітету Держдуми пропонує ввести в Україні «роз’єднувальні сили». Про це адмірал Владімір Комоєдов заявив, коментуючи рішення Ради Федерації РФ, яка скасувала дозвіл використовувати Збройні сили РФ в Україні.

«Безумовно, скасування сьогодні верхньою палатою парламенту рішення про використання військ в Україні на прохання президента – реальний, але тільки перший крок до миру», – сказав Комоєдов.

Комоєдов висловив жаль, що повністю забезпечити припинення вогню поки не вдається. Глава комітету Держдуми з оборони висловився за введення так званих роз’єднувальних сил на південний схід України для дотримання припинення вогню обома протиборчими сторонами.

«Хто може надійно зараз контролювати ситуацію між протиборчими сторонами на південному сході України? Я думаю, що роз’єднувальні сили можуть виконати це завдання», – підкреслив адмірал. При цьому Комоєдов не уточнив, які це мають бути роз’єднувальні сили: російська армія, миротворці під егідою ООН або ОБСЄ».

dailylviv.com

До теми

08:15 5 серпня 2021 р.

Помер Євген Марчук

Колишній прем'єр-міністр України і голова СБУ Євген Марчук був авторитетним політиком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу