Голова Львівської ОДА вважає передчасною заяву облради

14:00 2 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 1677


Фото: loda.gov.ua

У середу, 2 жовтня, розпочалося друге пленарне засідання ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради, в межах якого розглянули заяву щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні.

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «До присутніх звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський».

Голова Львівської ОДА зазначив: «Перш за все дозвольте запевнити вас, що  у всіх нас, представників Львівщини та Президента, є одне спільне бачення цілей, яких ми повинні досягнути. Ніхто нікого не здав, жодної капітуляції немає. Повірте, що є багато сил, які мріють на сьогоднішній день розділити Україну, війну з Росією перетворити на громадянську війну і від цього ми ослабнемо, а ворог виграє».

Очільник області наголосив: «Президент акцентував, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької, Луганської областей починає діяти на постійній основі лише після того, як там будуть проведені місцеві вибори. Ці вибори мають проводитись згідно Конституції України та її законів, а також лише після того, коли ОБСЄ підтвердить повну відповідність як законам України, так і високим стандартам проведення виборів».

«Ніяких виборів під дулом кулеметів не буде, чи за наявності на цих територіях військових чи озброєних осіб Росії чи невизнаних територій. Закон про особливий порядок місцевого самоврядування буде новий, його розроблятиме парламент у тісній взаємодії з суспільством», – наголосив Маркіян Мальський.

Голова Львівської ОДА також зауважив: «Остаточна формула врегулювання на Донбасі буде визначена на зустрічі в Нормандському форматі. На тимчасовій консультативній групі в Мінську було обговорення чергового етапу звільнення утримуваних осіб».

Маркіян Мальський також зазначив: «Президент не залишив цю тему і надалі працюватиме до звільнення останнього полоненого, всі повинні бути звільнені. Розведення обговорювалось на двох ділянках – Петрівський та Золотий, ми всі бачимо успіхи у Станиці Луганській».

Очільник області також наголосив: « Усунуто перепони для проведення саміту в нормандському форматі. Капітуляції немає, є конструктивна послідовна позиція. Мир та закінчення війни, про який ми всі мріємо неможливий без подальших цивілізованих кроків».

Маркіян Мальський також заявив: «Звернення вважаю передчасним, але глибоко ціную ваш патріотизм та готовність діяти. Вірю, що ми спільно вибудуємо позицію в цьому питанні. Львівська ОДА активно спілкуватиметься з громадським активом, представниками обласної, місцевих та сільських рад, аналізуватимемо всі пропозиції. Ми відкриті до спілкування з кожним мешканцем Львівщини».

Як інформував «Щоденний Львів», депутати обласної ради проголосували в середу, 2 жовтня, за заяву щодо неприпустимості відведення сил і засобів Збройних сил України з лінії фронту.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 22 жовтня 2019 р.

У трьох районах Львівщини будуть місцеві вибори

22 та 29 грудня у низці областей України, серед яких – Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 960

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 678

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1173

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу