Голова Львівської ОДА спростував чутки про його переїзд в Одесу

21:05 10 листопада 2016 р.

Олег Синютка запевнив: «Подавати заявку на пост губернатора Одещини я не буду».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, коментуючи в ефірі телеканалу «NewsОne» інформацію про можливість посісти пост очільника Одещини заявив, що не планує подавати свою кандидатуру на участі у конкурсі. Щоправда, він визнав: «Насправді мені дуже приємно, що з'явилася така інформація, і, звичайно, я розумію, що ситуація є достатньо складною в Одеській області. Я думаю, що це – великий аванс для моєї скромної персони».

Однак Олег Синютка вважає: «З іншого боку, це було б несправедливо стосовно Львівщини, бо тут розпочато дуже багато різних справ. Для нас дуже важливо, щоб ми змогли ті справи,які ми розпочали: по дорогах,будинках,школах, садочках».

Голова Львівської ОДА також повідомив: «Я хочу сказати, що жодної розмови зі мною ніхто не вів і я певен на 95%, що такої розмови і не буде. І сам подавати заявку на пост губернатора Одещини – я не буду. Я вважаю, що це було б не справедливо».

Відтак, Олег Синютка запевнив: «Ті завдання, які мені поставив Президент держави зробити на Львівщині, я маю їх тут виконати. Я переконаний, що Президент не буде мені пропонувати нічого. Ще не виконані завдання Президента на Львівщині. Не можна залишати незавершені справи».

Про це повідомили сьогодні, 10 листопада, в інформаційній агенції «УНН».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини