Голова Львівської ОДА сподівається на підтримку громадськості

18:15 9 липня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 9 липня, у Львівському палаці мистецтв відбулася відкрита зустріч голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського з представниками громадськості.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Серед учасників зустрічі – представники Громадських рад Львівщини, об'єднань роботодавців та профспілок».

Маркіян Мальський зазначив: «Я готовий прямо працювати з кожним, знову ж таки з розумінням пріоритетності проблем. Сподіваюсь на вашу підтримку в цій роботі. Адже у нас з вами одна ціль – безпечна, розвинута, гарна, спокійна, інтелігентна і виважена Львівщина».
«У межах зустрічі порушили актуальні питання, серед яких підтримка місцевого товаровиробника, людей з інвалідністю, сімей бійців ООС та учасників АТО, питання містобудування, медицини, освіти, проведення культурних заходів, розвиток економіки та інвестицій в області», – поінформували також в облдержадміністрації.

Голова Львівської ОДА зауважив: «Такі зустрічі є дуже корисні, адже громадськість може поставити будь-які запитання. Я новопризначений службовець, тому розумію, що люди хочуть побачити тих людей, які будуть виконувати ті чи інші функції держави. І відповідно, ми працюватимемо в тому числі в тих напрямках, які тут озвучували. Я дякую усім, хто сьогодні був присутній та готовий до таких зустрічей в подальшому».

Маркіян Мальський також зазначив: «Нам потрібна системна робота, тому що, справді, індивідуальних проблем є багато, але «лікуючи» кожну індивідуальну проблему, ми не матимемо достатньо ресурсів, щоб системно підійти до їх вирішення. Окрім індивідуальних також є багато стратегічних питань, по них буде проведено аудити відповідно кожного департаменту управління і так далі. Відтак, разом з експертними групами, членами Громадської ради ми зробимо роботу над тим, щоб були системні стратегічні зміни».

«Буде визначено по декілька ключових напрямків. І відповідно після того, як експертні групи, члени Громадської ради, фахівці департаментів і управлінь сформулюють конкретні рекомендації, я пізніше зможу контролювати їх виконання», – запевнив голова Львівської ОДА.

«Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського під час своєї робочої поїздки на Львівщину. Відповідний указ він підписав 5 липня», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу