Голова Львівської облради пройшов перевірку на поліграфі

17:15 13 жовтня 2016 р.

Олександра Ганущина запитували про те, чи не обіцяли гроші за голос проти введення мораторію.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 13 жовтня, що її голова Олександр Ганущин погодився пройти тест на поліграфі (його ще називають детектором брехні). А ініціював перевірку для програми телевізійних громадських обговорень «Право на вибір» канал «Перший Західний» 

Зокрема, в ході перевірки на детекторі брехні з’ясовували позицію Олександра Ганущина щодо введення мораторію на вирубку лісів. У прес-службі Львівської обласної ради запевнили, що її очільник правдиво відповів на запитання, що йому не обіцяли гроші за голос проти введення мораторію, повідомив, що керувався не власною вигодою і не думав про власні інтереси тощо.

Висновок за матеріалами психофізіологічного дослідження можна було почути від експерта-поліграфолога компанії «Polygraph.Systems» у студії під час телеефіру у середу, 12 жовтня. А переглянути ефір можна за посиланням http://www.1zahid.com/index.php/proekti/pravo-na-vibir.html?wid=2775

Компанія «Polygraph.Systems» використовує для проведення психофізіологічних досліджень з використанням детектора брехні єдине, яке сертифіковане в Україні обладнання «Rubicon». Результати дослідження, отримані на такому обладнанні, є доказами у судовому процесі.

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу