Голова Львівської облдержадміністрації порушує Конституцію України вже 100 днів поспіль (відео)

18:00 9 червня 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

9 червня минуло рівно десять декад відтоді, як Ірина Сех обійняла посаду голови ОДА, однак вона дотепер не склала мандат народного депутата.

Західна інформаційна корпорація розповідає в публікації «Ірина Сех вже 100 днів порушує Конституцію України»:

«Сьогодні, 9 червня, минає сто днів з того часу, як Ірина Сех обійняла посаду голови Львівської ОДА. Її управління в області запам’яталися пікетами, непрозорими кадровими призначеннями і, звісно, феєричною прес-конференцією із шубою.

Попри усі протести та вимоги громади залишити бодай одне із займаних нею крісел – депутатське або губернаторське, на своїх посадах Ірина Сех таки протрималася. Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалі «ZIK» Данила Мокрика.

«Роботу на посаді Ірина Сех розпочала більш-менш демократично. Через два дні після призначення вона прийшла на Львівський майдан, а згодом – на телепроект «Люстрація» (щонеділі о 21:00 на телеканалі «ZIK»). Та на цьому відкритість і прозорість в роботі Ірини Сех закінчуються.

Пікети з вимогами не суміщати посади нардепа і голови облдержадміністрації для громадськості за останні кілька місяців вже переросли у традицію. Іноді такі акції супроводжувались сутичками із «свободівцями», які підтримують очільницю області. Сама Ірина Сех з активістами, попри усі обіцянки, так і не зустрілася.

«Склалося таке враження, ніби дзвониш до людей, яким колись позичив гроші, і тепер вони не хочуть їх віддавати», – розповідають активісти «Дорожного контролю – Львів».

Не відзначається прозорістю і кадрова політика Ірини Сех. Городоцьку РДА очолює 23-річний вчитель місцевої школи Андрій Хамик, а заступником голови Львівської ОДА стає 27-річний Володимир Харчук, який до того часу працював юристом «Галсільлісу». Ніби щоб підкреслити «темряву» призначень, на телевізійну «Люстрацію» нові управлінці, попри обіцянки, так і не з‘являються.

Що ж робить Ірина Сех для галичан? На початку червня з ініціативи ОДА обласні депутати ухвалюють нову програму соціально-економічного розвитку. Однак ніхто так і не зрозумів, чому обладміністрація ініціює такий проект лише зараз.

«Приймаючи таку програму, власне, даючи дороговкази по основних цифрах в червні, стає зрозуміло, що за півроку не виконаєш того, що мало бути виконано за рік», – вважає депутат Львівської облради від НРУ Олександр Ганущин.

Експерти розповідають, що здобутків Ірини Сех за сто днів – немає. Ба більше. Її губернаторство – це поразка Майдану.

«Швидше за все, це така тиха поразка громади. Ми вже бачимо, що пані Сех впродовж всіх цих днів ігнорувала те, що називається законом. Громаді забракло якоїсь рішучості. Рішучості в тому, щоб досягати тих цілей, які ставив перед собою Майдан», – коментує політолог Тарас Возняк.

До слова, колись Ірина Сех обіцяла написати заяву на звільнення одразу після інавгурації нового Президента. Однак досі такої заяви немає».


Відео: zik.com.ua

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу