Голова Львівської обласної ради очолив правління асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»

17:05 26 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облради, сьогодні, 26 березня, відбулося IV засідання загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову»:

Сьогодні, 26 березня, у Львівській обласній раді відбулося IV засідання загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».  До участі в заході було запрошено керівництво Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської обласних рад, а також голів місцевих рад вказаних областей.  

Одним із питань, яке розглянули учасники засідання, було обрання питання про обрання голови Правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Зокрема, члени Асоціації запропонували очолити Правління Асоціації голові Львівської обласної ради Петрові Колодію, за що в результаті схвально та одноголосно проголосували.

Також було обрано заступника голови Правління Асоціації. Ним став Назар Іванів, голова Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області. 

Зі свого боку, Петро Колодій висловив присутнім на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» слова вдячності за обрання його головою Правління Асоціації. Це, зауважив очільник Львівської обласної ради, свідчить про довіру до нього, яку він виправдає своїми подальшими діями в якості голови Правління Асоціації місцевих рад «Єврорегіон Карпати – Україна». 

Зокрема, Петро Колодій закликав представників місцевих рад на Львівщині брати активну участь у спільній діяльності, розробляючи власні мікропроекти і пропонуючи їх для участі в конкурсах. Такі мікропроекти передбачають дофінансування від Львівської обласної ради і від європейських фондів.  Водночас голова Львівської обласної ради закликав представників інших трьох областей, які є асоційованими членами «Єврорегіону Карпати – Україна» долучатися до процесу залучення європейських коштів і користати з того великого досвіду, який має Львівська область».    

dailylviv.com

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу