Голова Львівоблради підтримала депутатську групу Рівні можливості дистанційно. А депутатки трьох фракцій - проігнорували

20:39 16 грудня 2020 р.

Фото до новини

У Львівській обласній раді планують створити міжфракційну депутатську групу «Рівні можливості», до якої увійдуть представниці шести фракцій. На установчі збори запрошували й чоловіків-депутатів, але ті не прийшли.

Рішення міжфракційну депутатську групу «Рівні можливості» ухвалено під час установчих зборів, які відбулися сьогодні, 16 грудня. Про це повідомляє сайт ЛОР, пише DailyLviv. Також увійти до об’єднання запропоновано й депутаткам з інших фракцій, представлених в  обласній раді. 

Як зазначила ініціатор такого об’єднання, заступник голови комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Соломія Риботицька, основними завданнями буде захист неповносправних людей, турбота про жіноче здоров’я, підтримка малозабезпечених сімей,  дітей-сиріт, жінок, які самостійно виховують дітей.

«З жінками-однодумцями у цій групі, спільно з громадською організацією «Жіночі перспективи», ми напрацюємо напрямки, в яких ми плануємо зосередити увагу, зокрема щодо  соціального захисту, гендерної рівності, медицини, правової допомоги. Приємно, що ми маємо підтримку з боку очільниці обласної ради Ірини Гримак, тому віримо, що у нас все вдасться», - розповіла Соломія Риботицька. 

Про створення міжфракційної групи буде оголошено на найближчій сесії Львівської обласної ради. 

Нагадаємо, що у Львівській обласній раді є 23 депутатки з усіх 84-х депутатів, що представляють 9 партійних фракцій: 7 - "Європейська солідарність",  4 - "Самопоміч", 3 - "Голос", 2 - "Слуга народу", 2 - "Свобода", 2 - Українська галицька партія, 2 - "За майбутнє", 1 - "Батьківщина", 0 - Народний Рух України. 

На світлині з сайту Львівської обласної ради видно 12 депутаток з 23-х. Вочевидь, саме вони взяли участь в установчих зборах, які відбулися з ініціативи найбільшої партійної фракції "Європейська солідарність". 

З офіційної текстової інформації, поширеної на сайті ЛОР, невідомо, які партійні фракції вже представлені у групі «Рівні можливості», а які - ні. І чому депутатки з трьох фракцій (яких?) відмовилися від участі у цій групі. 

Хто пройшов у Львівську облраду, - погляд Bihus.Info

Козловський і Квурт очолили найбагатші комісії Львівської облради

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів