Голова ЛОДА зустрівся з нардепами від Львівщини

19:35 10 лютого 2020 р.

  • 0

Сьогодні, наприкінці дня, голова ЛОДА зустрівся із народними депутатами ВРУ від Львівщини: Ярославом Дубневичем, Ярославом Рущишиним, Миколою Величковичем, Ростиславом Тістиком, Юрієм Камельчуком, Галиною Васильченко, Павлом Бакунцем, Романом Лозинським, Наталією Піпою, Андрієм Котом, Андрієм Лопушанським, Орестом Саламахою, Остапом Шипайлом.

Про це Максим Козицький повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Участь у зустрічі також взяли заступники голови облдержадміністрації Василь Лозинський, Юрій Холод, Іван Собко та Тарас Грень.

"Від початку наголосив, що налаштований на конструктивну співпрацю з кожним із народних обранців. Маю надію, що у нас буде продуктивна співпраця, бо кожен з них у Верховній Раді є авторитетом і може зробити чимало для того, щоб Львівщина справді процвітала.

Також обговорили низку важливих питань для розвитку області. Зокрема, йшлося про перегляд переліку об’єктів, які фінансуються за кошти ДФРР, трансформацію вугільної галузі, розвиток дорожньої інфраструктури та сфери медицини.

Окремо акцентували увагу на розвитку реформи децентралізації та формуванні спроможних територіальних громад.
Відтак, обмінялись думками щодо шляхів вирішення актуальних питань в регіоні.

Додам, що такі зустрічі будуть проводитись регулярно, задля спільного результату",- повідомив голова ЛОДА.

Нагадаємо, нардепи розглядають законопроєкт про ринок землі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:24 28 березня 2020 р.

МЗС назвало транзитні коридори, через які можуть повернутися українці

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, як громадяни і постійні мешканці України можуть повернутися до країни за нинішніх умов, коли кордони закриті для перетину.

Рубрика: Політика