Голова комісії ЛОР подав в суд на облраду за непрозорий розподіл коштів

12:34 13 лютого 2017 р.

Фото до новини

Львівська обласна рада не має наміру змінювати «традиції» розподілу коштів на різні потреби та проекти, які склалися за ці 25 років.


Відео: Львівський прес-клуб

Таку відповідь надали суду юристи Львівської обласної ради під час розгляду судового позову депутата від «Самопомочі» Романа Кізими до облради.

Про це сьогодні, 13 лютого, під час прес-конференції на тему: «Прошу голосувати, прошу підтримати»: які рішення не варто підтримувати попри заклик голови Львівської обласної ради», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Роман Кізима.

Наприкінці минулого року він оскаржив у суді рішення облради про розгляд обласних програм як таке, що може містити корупційні діяння.

За словами депутата, він вважає, що його колеги в сесійній залі мають знати точно, на які саме об’єкти будуть витрачені бюджетні кошти.
Натомість зараз депутати голосують в цілому за надання грошей. А ось куди і скільки – це вже визначають члени профільної комісії. Роман Кізима стверджує, що такий порядок голосування створює всі можливості для корупції, адже процедура розподілу коштів є непрозорою.

- Наразі відбулося тільки два судових засідання. Ми ще не дійшли до дебатів. Зараз ми вивчаємо пояснення юристів обласної ради, - каже ініціатор позову.

За його словами, юридичний відділ Львівської обласної ради здивований цим позовом. Адже дотепер рішення облради депутати не оскаржували.

- Вони написали, що це – така традиція. Так склалося за останні 25 років. І дотепер ніхто не скаржився, - каже Роман Кізима.
Спрогнозувати рішення суду він наразі не береться.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини