Голів депутатських комісій ЛОР змусять прозвітувати

18:26 24 жовтня 2018 р.

Фракція «Самопоміч» у Львівській обласній раді зареєструвала 10 проектів рішень, якими хоче змусити всіх голів постійних депутатських комісій обласної ради прозвітувати про свою роботу та роботу комісії з листопада 2015 року до жовтня 2018 року.

Про це сьогодні, 24 жовтня, під час прес-конференції на тему «Аналізуємо виконання обласного бюджету. Чому важливо, щоб голови профільних комісій звітували? Дрогобич і Стрий - заручники перспективних планів. Громадський бюджет Кам’янка-Бузького району під зривом – у чому причина?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила голова фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інна Свистун. 

- Ми зробили це, аби кожен голова комісії міг мати приємність та можливість розказати, що за цей час комісія зробила, які законотворчі ініціативи, які контролюючі речі вчинила, - каже Інна Свистун.

За її словами, такі проекти вже пропонували внести в порядок денний у 2017 році. Але тоді їх проігнорували. 

- Але тепер ми внесли свої пропозиції ще 24 вересня. Вони були оприлюднені на сайті Львівської обласної ради. І впродовж місяця всі мали можливість ознайомитися з ними. Відтак ми будемо пропонувати включити їх до порядку денного сесії. Регламентна комісії підтримала ці законопроекти, - говорить Інна Свистун.  

Нагадаємо, що нині серед голів постійних комісій Львівської обласної ради немає жодного представника "Об'єднання "Самопоміч".


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу