Годинник нардепа зі Львівщини Парасюка коштує три його зарплати, – ЗМІ

00:20 18 липня 2015 р.


Фото: firstsocial.info

Журналісти зафіксували дорогий швейцарський «Certina» на руці в депутата, який завжди хизується своєю близькістю до народу.

Народний депутат Володимир Парасюк засвітив під час бійки у Верховній Раді годинник, вартість якого дорівнює трьом його зарплатам. Під час бійки нардепа з очільником Державної фіскальної служби та депутатом Романом Насіровим журналісти зафіксували в об’єктивах дорогий швейцарський годинник «Certina» на руці в Парасюка.

Це не найдорожчий годинник Верховної Ради, проте його вартість дорівнює трьом депутатським зарплатам. Журналісти опублікували в «Facebook» фото годинника та нагадали, що Парасюк бере в держави допомогу для того, щоби орендувати житло в Києві.

Раніше нардеп Парасюк запросив журналістів до себе додому на Львівщині, щоб показати як скромно він живе. Про це повідомили 17 липня на соціальному порта «Страйк».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу