Глава УПЦ КП Філарет відмовився від ордена від Януковича

21:32 22 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: nepravda.in.ua

Патріарх Київський і всієї Руси-України заявив у середу: «В умовах, які сьогодні склалися в Україні, коли загинули люди, а в центрі Києва триває жорстоке протистояння, я прошу не вручати мені нагород».

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій сьогодні, 22 січня, на офіційному сайті УПЦ КП:

«Заява Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

З офіційного повідомлення на сайті Президента України стало відомо про указ глави держави про нагородження мене орденом «За заслуги» І ступеня. Також на сьогоднішньому засіданні Священний Синод Київського Патріархату виніс рішення про нагородження мене орденом святого апостола Іоана Богослова – у зв’язку з моїм 85-літтям.

В умовах, які сьогодні склалися в Україні, коли загинули люди, а в центрі Києва триває жорстоке протистояння, я прошу не вручати мені нагород. Це моє рішення також підтримали члени Священного Синоду та інші архієреї, що зібралися сьогодні у Києві.

Розділяючи з українським народом біль та скорботу Церква молиться за мир і припинення міжусобиці та закликає до молитви всіх віруючих. Також ми молимося за душі загиблих, за полегшення страждань та уздоровлення постраждалих. Я благословляю духовенству Київського Патріархату звершувати молитви там, де цього просять люди, сприяти втихомиренню ворожнечі.

Вірю в милість Господню до України.

Філарет,

Патріарх Київський і всієї Руси-України

22 січня 2014 р.».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини