Глава МЗС Росії зажадав, аби керівництво України повністю виконало захцянки «п’ятої колони» Кремля

19:00 18 травня 2015 р.


Фото: pikabu.ru

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров вимагає, аби в Києві «повністю врахували позиції Донецька і Луганська під час проведення конституційної реформи і закріпили за окупованими територіями постійний особливий статус».

Міністр закордонних справ Росії Сергєй Лавров заявив сьогодні, 18 травня, під час «Ділового сніданку» в «Российской газете».

«Буде потрібна зміна у нинішній позиції київської влади, яка, заявивши про повну прихильність Мінську, по суті, відмовляється від ключового принципу, закладеного у прийнятому там комплексі заходів, а саме від прямого діалогу з Луганськом і Донецьком. 

Цей прямий діалог є ключем до вирішення і питань особливого статусу на тимчасовій основі, питань проведення виборів до муніципальних органів на цих територіях, і у питаннях конституційної реформи, в «рамках якої позиції Донецька і Луганська мають бути повністю враховані.

Конституційна реформа покликана перетворити тимчасовий особливий статус на постійний. Це все передбачено мінськими угодами.

Дуже важко вести діалог з людьми, які на словах говорять – так, ми з вами згодні, все потрібно виконувати! Але виконувати маєте ви.

Ви маєте змусити керівництво «ДНР» і «ЛНР» здатися, відмовитися від того, що їх обрав народ. І ви маєте забезпечити, щоб київська влада відновили повний контроль на кордоні цих територій до того, як все інше буде зроблено.

Українські прикордонники зможуть відновити контроль на тій частині українсько-російського кордону, яку зараз контролюють бойовики, коли всі перераховані кроки - тимчасовий особливий статус, місцеві вибори, зняття економічної блокади та проведення конституційної реформи – будуть виконані.

І тут немає аргументів у наших партнерів, хоча, повторюю, на словах вони виступають за виконання Мінських домовленостей. А на ділі намагаються все переінакшити».

Заяву Лаврова, який вже не вперше редагує «заднім числом» мінські угоди так, як йому заманеться, передав у понеділок власний кореспондент інформаційної агенції УНІАН у РФ.

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу