Глава МЗС Росії зажадав, аби керівництво України повністю виконало захцянки «п’ятої колони» Кремля

19:00 18 травня 2015 р.


Фото: pikabu.ru

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров вимагає, аби в Києві «повністю врахували позиції Донецька і Луганська під час проведення конституційної реформи і закріпили за окупованими територіями постійний особливий статус».

Міністр закордонних справ Росії Сергєй Лавров заявив сьогодні, 18 травня, під час «Ділового сніданку» в «Российской газете».

«Буде потрібна зміна у нинішній позиції київської влади, яка, заявивши про повну прихильність Мінську, по суті, відмовляється від ключового принципу, закладеного у прийнятому там комплексі заходів, а саме від прямого діалогу з Луганськом і Донецьком. 

Цей прямий діалог є ключем до вирішення і питань особливого статусу на тимчасовій основі, питань проведення виборів до муніципальних органів на цих територіях, і у питаннях конституційної реформи, в «рамках якої позиції Донецька і Луганська мають бути повністю враховані.

Конституційна реформа покликана перетворити тимчасовий особливий статус на постійний. Це все передбачено мінськими угодами.

Дуже важко вести діалог з людьми, які на словах говорять – так, ми з вами згодні, все потрібно виконувати! Але виконувати маєте ви.

Ви маєте змусити керівництво «ДНР» і «ЛНР» здатися, відмовитися від того, що їх обрав народ. І ви маєте забезпечити, щоб київська влада відновили повний контроль на кордоні цих територій до того, як все інше буде зроблено.

Українські прикордонники зможуть відновити контроль на тій частині українсько-російського кордону, яку зараз контролюють бойовики, коли всі перераховані кроки - тимчасовий особливий статус, місцеві вибори, зняття економічної блокади та проведення конституційної реформи – будуть виконані.

І тут немає аргументів у наших партнерів, хоча, повторюю, на словах вони виступають за виконання Мінських домовленостей. А на ділі намагаються все переінакшити».

Заяву Лаврова, який вже не вперше редагує «заднім числом» мінські угоди так, як йому заманеться, передав у понеділок власний кореспондент інформаційної агенції УНІАН у РФ.

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу