Глава МЗС Росії не приховує, що причина її агресії проти України – унітарний устрій нашої країни

12:46 21 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: pikabu.ru

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров вкотре втручався в середу у внутрішні справи нашої країни – занепокоївся на брифінгу з приводу того, що, за його словами, «Україна повинна бути чомусь унітарною державою».

Інтернет-видання «Українська правда» передає в сьогоднішньому повідомленні «Лавров здивувався: Україна повинна бути чомусь унітарною державою»:

«Глава МЗС Росії Лавров дивується, що Україна має бути унітарною державою. Він поскаржився на брифінгу в середу: «Зважаючи на все, українська влада намагається заговорити тему конституційної реформи. Навіть згадування слів «федералізація», «автономізація», «децентралізація» уже стають із точки зору київської влади непристойними».

Лавров вирішив навести приклад досвід інших країн: «Є тирольське питання, є Квебек. Є маса варіантів, коли різні країни шанобливо стосовно всіх національностей, що проживають на її території, вирішували проблему державного устрою. А Україна повинна бути чомусь унітарною державою, незалежно від того, які там інтереси в росіян, в угорців, румунів і інших національностей, які населяють Україну».

Як відомо, в Криму після незаконної анексії цієї української автономної республіки, російська влада стали пригноблювати кримських татар. Незважаючи на те, що в новій конституції окупаційної кримської влади українська мова прописана, як державна на рівні з російською і кримськотатарською, уже ліквідовані багато українських шкіл і класів».

Про це повідомляється в середу на сайті інтернет-видання «Українська правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів