Глава МЗС Росії категорично проти роззброєння бандформувань на сході України

22:25 2 липня 2014 р.


Фото: politikus.ru

Про це він заявив на прес-конференції після зустрічі міністрів зовнішніх справ нашої, РФ, Франції та Німеччини у Берліні.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 2 липня, в повідомленні «С.Лавров висловився проти роззброєння та знищення «ополченців» на сході України»:

«Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров висловився проти роззброєння та знищення сепаратистів на сході України. яких він назвав «ополченцями». Про це він повідомив на прес-конференції після зустрічі глав МЗС України, Росії, Франції та Німеччини у Берліні, передає УНН.

«Якщо перемир'я буде використовуватися виключно для перегрупування сил, тією чи іншою стороною, і для того, щоб реалізувати ті частини плану Президента України, щодо яких ми висловлювали серйозні сумніви, а саме ті частини, які припускають, що ополченці або роззброяться, або вони будуть знищені, ось цей шлях я категорично не приймаю і вважаю, що він згубний для сусідньої братньої країни», – сказав він».

Як інформував «Щоденний Львів», глава МЗС Росії нарешті визнав її «деякі можливості впливати» на терористів на сході нашої країни, Україна, ЄС і Росія домовилися на переговорах у Берліні підготувати умови для двостороннього припинення вогню на Донбасі й знову скликати до 5 липня контактну групу для узгодження умов перемир'я в зоні АТО, але після заяви глави МЗС Росії, що він категорично проти роззброєння бандформувань на сході України, сенс у всьому цьому фактично щез.

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу