Глава МЗС Німеччини схиляє Україну до «політичних шляхів вирішення конфлікту» з диверсантами з Росії

15:37 7 липня 2014 р.


Фото: «Deutsche Welle»

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив у понеділок, що «тільки військового вирішення конфлікту не можна допустити».

Кореспондент Української служби «Deutsche Welle» Володимир Медяний інформує сьогодні, 7 липня, в повідомленні «Штайнмаєр: Зустріч контактної групи в Києві була «вкрай складною»

«ФРН радить Україні, попри військові успіхи, й надалі шукати політичні шляхи вирішення конфлікту у східних регіонах. Переговори контактної групи щодо цього відбувались вкрай складно, повідомив Штайнмаєр. – Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр застеріг український уряд рухатись шляхом лише військового вирішення конфлікту в східних областях України», – повідомило в понеділок, 7 липня, інформаційне агентство «Reuters».

Німецький міністр радить усім сторонам протистояння повернутись за стіл переговорів. «Цей необхідний для заспокоєння становища крок необхідно зробити», – заявив Штайнмаєр у розмові з журналістами під час свого візиту до Монголії. На його думку, тільки військового вирішення конфлікту не можна допустити, тим більше, що проросійські бойовики тепер буквально окопались в Донецьку й Луганську.

Як стало відомо в понеділок, напередодні ввечері в Києві відбулась зустріч міжнародної контактної групи за участю представників України, Росії та Організації з безпеки й співробітництва в Європі, йдеться у повідомленні інформаційного агентства AFP. Зустріч спочатку планувалось провести в суботу.

За даними Штайнмаєра, переговори проходили «вкрай складно». Подробиці зустрічі не розголошуються.

Минулими вихідними українська армія взяла під свій контроль Слов'янськ, який тривалий час був головним опорним пунктом проросійських бойовиків. Крім того, як повідомляється, під час проведення антитерористичної операції озброєні сепаратисти були змушені залишити також Артемівськ і Дружківку. Президент України Петро Порошенко заявив про переломний моменту в боротьбі за збереження територіальної цілісності країни».

dailylviv.com

До теми

10:20 4 липня 2022 р.

Безпрецедентні заходи безпеки: у Швейцарії обговорюють план відбудови України

У рамках Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2022), яка розпочинає свою роботу у швейцарському місті Лугано в понеділок, 4 липня, делегації Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Ради Європи, Європейського банку реконструкції і розвитку, урядовці з понад 35 країн, а також представники бізнесу обговорять кроки з відбудови України.

Рубрика: Політика

20:30 3 липня 2022 р.

Обмеження на в'їзд в Ізраїль для українців скасовано

Суд в Ізраїлі скасував розпорядження глави МВС Айелет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в'їзд до країни. Візові обмеження запровадили після російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу