Гість Форуму видавців з Росії розповість на «круглому столі» у Львові про цензуру й пропаганду

16:45 3 вересня 2015 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Форуму видавців у Львові

Варвара Горностаєва візьме участь у «круглому столі», який відбудеться 11 вересня о 12:00 в блакитній залі Палацу Потоцьких.

На Форум видавців у Львові завітає гість з Росії, щоб розказати, чи мають політичні події вплив на книговидання та як працюють  цензура та пропаганда. Варвара Горностаєва є головним редактором видавництва «Corpus» (Росія), яке спеціалізується на випуску інтелектуальної перекладної художньої  літератури й відоме завдяки високій якості та рівню оформлення видань.

Раніше пані Горностаєва працювала у російських  видавництвах «Иностранка» та «Колибри». Пішла з них через відсутність спільних поглядів  з керівництвом видавничої групи «Азбука-Аттикус», яка поглинула видавництва. Найбільше  в роботі цінує незалежність та можливість займатися тим, що насправді цікаво.

Окрім професійної діяльності, Варвара Горностаєва бере активну участь у акціях російської опозиції, тим самим висловлюючи незгоду з обраним нинішньою Росією напрямком. Публічно засудила вирок українському режисеру Олегу Сенцову, незаконно засудженому в  РФ.

У Львові російська видавчиня візьме участь у круглому столі на тему «Цензура і пропаганда. Книговидання у часи політичних потрясінь», що відбудеться 11 вересня о 12:00 в блакитній залі Палацу Потоцьких.

Організатором візиту Варвари Горностаєвої став книжковий онлайн-супермаркет «Yakaboo.ua». Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, на сайті Форуму видавців у Львові.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу