Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

18:55 15 лютого 2019 р.

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Ппо це сьогодні,15 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Чорні технології на виборах Президента України», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив доктор політичних наук, професор НУ “Львівська політехніка” Микола Бучин.

- Чорні технології спрямовують не на кандидатів, а проти їхніх опонентів.  Наприклад, якщо кандидат обливає брудом інших та поширює негативну інформацію про своїх конкурентів. Також до чорних технологій належать технології, коли кандидат гіперболізує свої досягнення, показує себе у ліпшому світлі та викривляє інформацію на свою користь, - каже Микола Бучин. 

Представник центрального виборчого штабу кандидата в Президенти України Анатолія Гриценка Тарас Стецьків вважає, що технології поділяються на чорні та маніпулятивні. До чорних він зараховує відверте оббріхування опонента. А до маніпулятивних – витончене подання напівправди. 

- Чи можна вважати чорною технологією висунення в кандидати однофамільця? У 2002 році, коли я балотувався до Верховної Ради, чинна тоді влада висунула на моєму окрузі двох Стецьківих. Я тоді набрав 42 тисячі голосів. А вони разом – 5 тисяч, - згадує народний депутат України попередніх скликань. 

Така технологія, на його думку, є маніпулятивною, тому що не заборонена законом. А ось купівля голосів, чим зараз займається штаб одного з кандидатів у Президенти – це вже чорні технології. 

- У МВС вже зафіксовано понад тисячу порушень виборчого законодавства. Серед них є і технології скупівлі голосів. Це коли з людиною укладають договір трудової угоди і на картку виплачують гроші, - говорить Тарас Стецьків. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

10:06 29 жовтня 2020 р.

КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу