Герой України Надія Савченко відповіла на лист львів'янки Наталії Кузьми (відео)

09:00 9 квітня 2015 р.


Фото: скріншот

Народний депутат Надія Савченко відповіла львів'янці, яка разом із дочкою написала ув'язненій героїні листа у «Матросскую тишину» і вклала у нього малюнок.

Герой України, народний депутат Надія Савченко, відповіла львів'янці, яка разом із дочкою написала ув'язненій героїні листа у «Матросскую тишину» і вклала у нього малюнок. Надіязапевнила в своєму листі-відповіді: «Я все витримаю, тому що, отримуючи такі листи, не можна здатись». 

Льотчиця зазначає, що вісточки з Батьківщини додають їй сили і допомагають триматися. Усіх, хто також надумає їй написати, просить робити це російською. Адреса проста: Росія, Москва СІЗО № 1, вул. Матросская тишина, 78. 

Львів'янка Наталія Кузьма розповіла, що свої емоції у листі вони із донькою виразили намальованими квітами та іншими українськими символами, адже листи рідною мовою до бранки не доходять: тюремне начальство одразу їх вилучає. Так само і відповідь льотчиця написала російською, інакше вона не вийшла б поза мури в'язниці.

Про це пише кореспондент «Укрінформу».

dailylviv.com

До теми

21:47 25 травня 2022 р.

Дмитро Кулеба звинуватив НАТО в бездіяльності перед обличчям російського вторгнення в Україну

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звинуватив НАТО в тому, що альянс «буквально нічого не робить» перед обличчям російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу