Генсек НАТО вперше приїде на Яворівський полігон

13:36 15 вересня 2015 р.

Яворівський полігон вважається найбільшим полігоном в Європі. Тому підготовка військовослужбовців Нацгвардії та ЗСУ відбуваються паралельно і один одному не заважають.

Про це щойно, під час дискусії на тему «Особливості третього, завершального, етапу військових навчань Fearless Guardian у Міжнародному центрі миротворчості і безпеки (Яворівський полігон)», яка відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив заступник керівника Регіонального медіа-центру Міноборони України (м.Львів), підполковник Вадим Бакай.

Нагадаємо, вчора 14 вересня, розпочався курс підготовки військовослужбовців України канадськими військовими.

- Найдосвідченіші  українські військовослужбовці будуть навчатися за програмою інструкторів. Тобто підготовлять інструкторів, які будуть допомагати канадійцям в тренуваннях надалі. Канадська сторона планує проводити навчання до березня 2017 року, - каже підполковник Вадим Бакай.
За словами старшого офіцера відділу морально-психологічного забезпечення управління з роботи з особовим складом ГУ Нацгвардії України, підполковника Ігоря Віхастого, зараз на Яворівському полігоні навчаються інші військовослужбовці, ніж вже були. Попередні навчилися і поїхали вчити своїх товаришів по службі

- Зараз будуть навчатися 235 службовців з центрального та південного округу, - каже він.

А ось те, що одночасно відбуваються різного роду навчання як нацгвардійців, так і військовослужбовців збройних сил, на думку Ігоря Віхастого, це є плюсом.

- Під час навчань території розділені і всі виконують свої завдання. Але після того особовий склад Найгвардії спілкується з особовим складом ЗСУ. І крім того мають можливість спілкуватися і з тими натівськими офіцерами, які не навчають їх.

Також підполковник Вадим Бакай зазначив, що на Яворівський полігон має намір приїхати Генеральний секретар НАТО.

- Приїзд Генсека НАТО – це знакова подія для України. Він вперше приїде до України і відразу на Яворівський полігон. Він побачить потужності цього полігону і на своєму рівні зможе впливати на розвиток цього полігону, - каже Вадим Бакай.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу