Генпрокуратура Росії відмовилася видати Януковича Україні (відео)

12:22 11 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Як заявив у п'ятницю її керівник, утікач до РФ – «повноцінний легітимний президент», «а та влада, яка сьогодні в Києві, прийшла в результаті збройного перевороту».

«Интерфакс» повідомляє сьогодні, 11 квітня, що генеральний прокурор Росії Юрій Чайка, відповідаючи в сімферополі на запитання кореспондента цієї інформагенції, заявив, що не буде видавати Януковича Україні, пояснивши: «За нашими даними, він не вчинив ніяких злочинів, і тому немає ніяких підстав для його екстрадиції. Віктор Янукович – повноцінний легітимний президент. А та влада, яка сьогодні в Києві , вона прийшла в результаті збройного перевороту. Я це кажу як юрист».

Як повідомляв «Щоденний Львів», начальник управління Державної охорони України Валерій Гелетей заявив у неділю, що Янукович здався наприкінці лютого в полон Чорноморському флоту Росії й був переправлений на територію РФ під контролем її військових.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу