Генерал-майора Сергія Кульчицького поховають на Личаківському цвинтарі у Львові 31 травня (відео)

15:21 30 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Прощання з начальником управління бойової і спеціальної підготовки Національної гвардії України, який загинув вчора під Слов’янськом, відбуватиметься з 10:00 до 11.30 на території військової частини 4114.

Генерал-майора Сергія Кульчицького, начальника управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України, який загинув вчора під Слов’янськом, поховають завтра, 31 травня, на Личаківському цвинтарі. Прощання з Сергієм Кульчицьким відбуватиметься з 10:00 до 11.30 год на території військової частини 4114.

О 12.00-12.30  відбудеться захоронення на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань. Повідомляючи про це сьогодні, 30 травня, прес-служба міської ради нагадує:

«Генерал-майор Сергій Кульчицький очолював військову частину № 3002 у Львові, а також обіймав посаду заступника начальника управління Західного територіального командування внутрішніх військ. За інформацією прес-служби Нацгвардії, вчора поблизу Слов'янська Донецької області в районі проведення АТО, після розвантаження продуктів харчування та висадки зміни на четвертому блок-посту, та повертаючись в зворотному напрямку гелікоптер МІ-8 Національної гвардії України попав під обстріл та був підбитий».

Як інформував «Щоденний Львів», генерал-майора Сергія Кульчицького поховають на полі почесних поховань на Личаківському цвинтарі.


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу