Галичину, за планом Кремля, Росія може віддати Польщі, – М.Маринович

17:04 27 січня 2014 р.

«Якщо не вдасться підкорити всю Україну, тоді треба відрізати найбільш буремний, ворохобний елемент – Галичину і віддати її Польщі. Хай собі Польща мастить голову з тими галичанами. Це є дуже ралістичний план «Б» у кремлівському плані».

Так заявив правозахисник Мирослав Маринович під час відеомарафону "Як зупинити російський сценарій руйнаціїї України?" у Львівському прес-клубі.
 
«Для мене це є поразкою програми, яка є Господньою програмою. Український народ дуже дорого платив за єдність, і ми сьогодні є єдиними, ми маємо програму знайти формули порозуміння, сісти за один стіл за нашої відмінності.

Сьогодні у світі обговорюють ефект Медічі. Це ефект творчого спалаху, коли зустрічаються фахівці з різних дисциплін. Коли вони сідають за один стіл і починають якусь проблему аналізувати, то їхні шанси знайти розгадку більші, ніж у фахівців однієї дисципліни. Це є ефект перетину.

Україна – це природний перетин – тут зійшлися різні культурні елементи, різні ідентичності, підідентичності. Ми маємо величезний шанс бути передовою європейською нацією, якщо пошануємо різність один одного. Якщо ми не будемо казати або все, щоб було таке, як Галичина, або все, щоб було таке, як Донбас.

Модель того, щоб ми були щасливі є. Ми поки що до цього шансу не піднялися духовно. Нам все ще заважає ідеологія, історія. Але російська небезпека є і це є виклик для нас»,- наголосив Мирослав Маринович.


Докладніше - в аналітиці "Ефект Медічі на Майдані, - Маринович".


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу