«Галсільлісу» не дають грошей, бо це – прибуткове підприємство, – депутат

15:28 14 травня 2018 р.

  • 0
  • 1290


Відео: Львівський прес-клуб

Депутат Львівської обласної ради від Об’єднання «Самопоміч» Іван Собко відмовився виконувати обов’язки заступника голови постійно діючої комісії з бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради.

 Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції на тему: “Деструктивне управління і його наслідки: знищення лісів, шкіл і цілих міст”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила депутатка Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

- Це був наш крок відчаю. Я нагадаю, що бюджетна комісія не підтримала пропозицію надавати кошти виконавчим органам та «Галсільлісу». Попри це сесія Львівської облради вносить це питання з голосу і «протягує». В той час, коли нам бракує «швидких», «Школяриків», ми надаємо кошти на премії чиновникам та тим, хто нещадно вирубує ліси, - говорить депутатка облради Парасковія Дворянин. І підсумовує, що на цей момент фракція «Самопоміч» у Львівській облраді має у складі комісій двох заступників голів – Галина Бордун - у комісії з освіти та Юрія Голуба - у комісії з дотримання законності.

Депутат Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Іван Собко пояснює свою позицію у голосуванні щодо ненадання коштів «Галсільлісу» тим, що це є прибуткове підприємство.

- Вони рубають ліс і просять при цьому дотації. А в мене є питання до них. Як вони охороняють ліс? По скільки продають його? Як відбувається контрактування? Як погоджується рубання лісу з громадами? – говорить він і  нагадує, що Львівська обласна рада позаторік, 26 вересня, ухвалила рішення № 249, в якому розписала, як вона бачить діяльність лісових господарств на Львівщині. Проте керівники лісництв абсолютно не звертають уваги на рекомендації народних обранців і рубають ліс безсистемно.

- Ми даємо мільйони на протипаводкові речі. А самі рубаємо гілку, на якій сидимо. Ми вже скоро не матимемо лісів, - стверджує Іван Собко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:14 11 грудня 2018 р.

Яценюк і Гриневич розпочали на Львівщині дочасну передвиборчу кампанію, – аналітик

Учора, 10 грудня, потенційний кандидат на пост Президента Арсеній Яценюк та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебували у Львові з робочими візитами та взяли участь у низці спільних заходів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 687

13:00 11 грудня 2018 р.

Міський голова Львова не планує об'єднуватися перед президентськими виборами

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив: «Президент України може бути тільки один. А от об'єднання демократичних сил до парламентських виборів – цілком можливе».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 420