«Галсільлісу» не дають грошей, бо це – прибуткове підприємство, – депутат

15:28 14 травня 2018 р.

  • 0
  • 1083


Відео: Львівський прес-клуб

Депутат Львівської обласної ради від Об’єднання «Самопоміч» Іван Собко відмовився виконувати обов’язки заступника голови постійно діючої комісії з бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради.

 Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції на тему: “Деструктивне управління і його наслідки: знищення лісів, шкіл і цілих міст”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила депутатка Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

- Це був наш крок відчаю. Я нагадаю, що бюджетна комісія не підтримала пропозицію надавати кошти виконавчим органам та «Галсільлісу». Попри це сесія Львівської облради вносить це питання з голосу і «протягує». В той час, коли нам бракує «швидких», «Школяриків», ми надаємо кошти на премії чиновникам та тим, хто нещадно вирубує ліси, - говорить депутатка облради Парасковія Дворянин. І підсумовує, що на цей момент фракція «Самопоміч» у Львівській облраді має у складі комісій двох заступників голів – Галина Бордун - у комісії з освіти та Юрія Голуба - у комісії з дотримання законності.

Депутат Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Іван Собко пояснює свою позицію у голосуванні щодо ненадання коштів «Галсільлісу» тим, що це є прибуткове підприємство.

- Вони рубають ліс і просять при цьому дотації. А в мене є питання до них. Як вони охороняють ліс? По скільки продають його? Як відбувається контрактування? Як погоджується рубання лісу з громадами? – говорить він і  нагадує, що Львівська обласна рада позаторік, 26 вересня, ухвалила рішення № 249, в якому розписала, як вона бачить діяльність лісових господарств на Львівщині. Проте керівники лісництв абсолютно не звертають уваги на рекомендації народних обранців і рубають ліс безсистемно.

- Ми даємо мільйони на протипаводкові речі. А самі рубаємо гілку, на якій сидимо. Ми вже скоро не матимемо лісів, - стверджує Іван Собко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:13 21 липня 2018 р.

Експертка розповіла, як поділили державні гроші між округами Львівщини

Торік Львівська область отримала 285 мільйонів гривень державних субвенцій. Це – лише 5,4% від загальних субвенцій, які були надані в межах всієї України. Вінницька область отримала 371 мільйон гривень, Харківська – 374, Франківська – 337 та Одеська – 293.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 573

09:09 21 липня 2018 р.

Громадські приймальні нардепів себе не виправдовують, – аналітик

Найбільше громадських приймалень серед депутатів-мажоритарників у Львівській області мають Тарас Батенко та Олег Мусій – по п'ять. Найменше – Оксана Юринець та Ірина Подоляк – по одній. Однак ефективність роботи депутата не залежить від того, скільки у нього є громадських приймалень.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 537

18:33 20 липня 2018 р.

Суспільству треба вміти розрізняти соціологічні рейтинги та електоральні, – політолог у Львові

Оприлюднення фейкових результатів соціологічних досліджень рейтингів кандидатів у президенти свідчать про те, що в Україні не відбувається зростання соціальних і політичних сил суспільства.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 474

18:16 20 липня 2018 р.

Кандидати в президенти знають свої реальні рейтинги, але приховують їх, – партактивіст у Львові

Кандидати в президенти, які зараз оприлюднюють свої високі рейтинги, здійснили фальстарт. Їхні дії призведуть до того, що виборці, які мають намір взяти участь у голосуванні, ближче до виборів займуть пасивну позицію.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 372

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу