Фундація Духовного Відродження передасть військовому шпиталю у Львові допомогу з Німеччини

15:26 12 вересня 2014 р.


Фото: зі сторінки Фундації Духовного Відродження в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, зокрема – медикаменти, лікарняні ліжка й кардіологічне устаткування.

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сьогодні, 12 вересня, Фундація Духовного Відродження передає гуманітарну допомогу для військових, які перебувають у зоні АТО та проходять лікування чи реабілітацію у військовому госпіталі у Львові. В повідомленні також конкретизують:

«60 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини (милиці, медикаменти, лікарняні ліжка, кардіологічне устаткування та інше) надійшли в Україну за сприянням БО «Міжнародна Асоціація підтримки України». До Львова передають частину вантажу. 

«Для нас важлива кожна ініціатива чи допомога, яка так чи інакше зможе посприяти збереженню життя наших військових. Дякуємо за допомогу БО «Міжнародна Асоціація підтримки України» та німецьким друзям, які допомогли зібрати цей вантаж», – ділиться директор БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ о. Тарас Милян.

Довідка

З серпня 2014 року БО «Фундація Духовного Відродження» розширила програму «Люди для Майдану» та виокремила новий напрям «Люди для військових» для надання соціальної (медичне забезпечення, психологічна реабілітація, післявоєнна підтримка) допомоги військовим та добровольцям, що перебувають у «гарячих точках» на Сході країни, в зоні АТО.

За цільовим використанням коштів за програмою «Люди для Майдану», включно з напрямом «Люди для військових», стежать члени Наглядової ради, до якої входять представники духовенства Львівської Архиєпархії, представники Львівської міської ради, Комітету підприємців Львівщини, а також Медичної служби штабу національного спротиву (Львівської філії).   

Відповідальною офіційною установою у цій справі на рівні ЛА УГКЦ є БО «Фундація Духовного Відродження».

Контакти: Фундація Духовного Відродження УГКЦ: м. Львів, пл. Св. Юра, 5, тел.: 0676790207, foundation.la.ugcc@gmail.com, www.foundation-la.com.ua».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу