Фракцію «регіоналів» знову зберуть о 16:00 там, де проходило виїзне засідання Верховної Ради

15:46 25 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: dt.ua

Про це інформагенції «РБК-Україна» повідомило її джерело у фракції «Партії регіонів».

«РБК-Україна» інформує в суботу: «Засідання фракції Партії регіонів відбудеться сьогодні на вул. Банковій у комітетах Верховної Ради України. Про це РБК-Україна повідомило джерело у фракції ПР. «Засідання відбудеться сьогодні о 16:00 в комітетах на Банковій, в приміщенні, де проходило виїзне засідання Верховної Ради», - повідомило джерело».

Не виключено, що вони можуть проголосувати за запровадження надзвичайного стану. Як інформував «Щоденний Львів», Штаб національного спротиву оприлюднив сьогодні, 25 січня, заяву:

«Штаб національного спротиву має у своєму розпорядженні достовірну інформацію про те, що зараз в адміністрації президента України підготовлене рішення про введення надзвичайного  стану та «зачистки» Майдану.

Підпис Віктор Януковича під указом про введення надзвичайного стану – це підпис під указом про розстріл сотні людей, початок  війни влади проти власного народу.

Звертаємося до президента України Віктора Януковича – введення надзвичайного стану це смерть та загибель тисячі людей, це розкол країни та знищення України як незалежної, суверенної держави.

Ми сьогодні лише разом можемо зупинити цей сценарій.

Зваженість, витримка та відповідальність перед нашими дітьми та майбутнім нашої держави – це ті спільні точки дотику, які дозволять нам вийти із цієї масштабної суспільної кризи мирним шляхом».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів