Форум у Львові розкритикував «гібридну опозицію» у ВР

14:26 4 грудня 2018 р.

Четвертого грудня Ярослав Кендзьор, депутат Верховної Ради України I-VI скликань, заявив на прес-конференції, що минулого тижня Форум громадських організацій Львівщини обговорив запровадження воєнного стану в Україні і у вівторок прийняв звернення з цього приводу.

Під час прес-конференції на тему «Як гібридна парламентська опозиція «рятувала» Україну від запровадження воєнного стану? Як рятувати Україну від такої опозиції?» Ярослав Кендзьор зачитав повний текст звернення, підписаного понад двадцятьма лідерами політичних та громадських організацій Львівщини. Лейтмотив документа – занепокоєння реакцією опозиції на рішення Президента України Петра Порошенка «Про введення воєнного стану в Україні».  

Зокрема у зверненні йдеться про «ганебне видовище» під час прийняття Верховною Радою Закону «Про введення воєнного стану в Україні»: «…хуліганське галасливе блокування трибуни і Президії, істеричні крики, безкінечні недолугі і бездоказові звинувачення ініціатора цього проекту П.Порошенка і жодного слова осуду на адресу воєнного злочинця – окупанта В.Путіна. Особливо непристойно вели себе в цьому ганебному дійстві радикали Олега Ляшка (насамперед він сам) та представники фракції Юлії Тимошенко, зокрема її ревний низькопоклонник Сергій Власенко, який опустився до найпримітивнішого сквернословства, та Опоблоку».

У зверненні наголошено, що «наші «демократичні» опозиціонери у Верховній Раді саме й реалізовують накреслені Московю технології знищення не влади, а самої Української держави».

Автори звернення вважають, що «така гримуча суміш відвертих ворогів, п’ятої колони, хворобливо амбітних політиків та «корисних ідіотів» несе серйозну загрозу національній безпеці, вона загрозливіша, ніж збройна агресія».

Форум громадських організацій Львівщини переконаний: «Воєнний стан маємо закінчити суттєвою перемогою і відновленням територіальної цілісності держави. Для цього необхідно: суттєво зміцнити обороноздатність, мобілізувати усі людські і моральні ресурси задля відсічі ворога, нейтралізувати діяльність проросійських сил всередині країни, відновити стабільність в суспільстві, побороти політичну розбалансованість, об’єднати націю навколо основної загрози – російської агресії».

Представники громадських організацій Львівщини заявили про підтримку законодавчої ініціативи Президента України Петра Порошенка про запровадження воєнного стану на території України.

 


Відео: Львівський прес-клуб.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу