Форум місцевого розвитку пройде на Львівщині 23-25 червня

14:00 8 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У межах форуму місцевого розвитку відбудеться робоча зустріч голів комітетів транспорту парламентів карпатських держав, обговорення реформи децентралізації з представниками об’єднаних територіальних громад.

У Львівській міськраді повідомили в четвер: «23-25 червня в Трускавцівдруге відбуватиметься Форум місцевого розвитку. На цей захід очікується більше 350 учасників з України та з-за кордону. Форум покликаний стати унікальною міжнародною платформою обміну досвідом з питань інтенсифікації співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів». 

Виконавчий директор обласної Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Василь Лозинський поінформував: «На форум запрошені голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінські, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, представники профільних комітетів ВРУ. Серед учасників також – парламентарі, представники дипломатичного корпусу, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій з України, Республіки Польщі, Сполучених Штатів Америки та Канади, а також міжнародних фондів і програм». 

«У п’ятницю, 23 червня, заплановано урочисте відкриття  II Форуму місцевого розвитку. А впродовж 24-25 червня буде висвітлено низку тематичних дискусій – «Децентралізація»: вектори руху для посилення спроможностей місцевих громад»; «Кращі практики і досягнення об’єднаних громад»; «Створення передумов для покращення доступності регіону Карпат»; «Інструменти фінансування місцевого та регіонального  розвитку; Міжрегіональна та транскордонна  співпраця для розвитку Карпат»; «Карпатська макрорегіональна стратегія: чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи»; «Альтернативна енергетика: можливості для місцевих громад»; «Оцінка бізнес-клімату карпатських областей: бачення малого та середнього бізнесу»; «Нові можливості місцевого самоврядування для підтримки малого та середнього бізнесу»; «Безпека у Карпатах»; «Кращі практики енергоефективності у містах»; «Природна та історико-культурна спадщина Карпат: співпраця задля розвитку туризму», – розповіли також в облраді.

«Окрім того, в межах форуму відбудеться робоча зустріч голів комітетів транспорту парламентів карпатських держав, обговорення реформи децентралізації з представниками об’єднаних територіальних громад і працюватиме постійно діючий «Ярмарок донорів». Із більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Форуму місцевого розвитку», – повідомили також сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу