Форум громадських організацій Львівщини відбудеться втретє

15:18 10 грудня 2018 р.


Фото: 4studio.com.ua

У вівторок, 11 грудня, о 10.00 у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького на вулиці Люблінській уже втретє розпочнеться форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

Метою форуму громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток» є створення платформи для ефективної взаємодії та комунікацій між громадськими організаціями та органами влади. Під час форуму його  учасники матимуть змогу взяти участь в платформі маркетплейс, нетворкінгу, майстер-класах та запропонувати свої ідеї для налагодження ефективного діалогу між органами влади та громадськістю.

Організатор форуму – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомили в понеділок, 10 грудня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу