Форум громадських організацій Львівщини відбудеться втретє | Новини Львова

Форум громадських організацій Львівщини відбудеться втретє

15:18 10 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: 4studio.com.ua

У вівторок, 11 грудня, о 10.00 у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького на вулиці Люблінській уже втретє розпочнеться форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

Метою форуму громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток» є створення платформи для ефективної взаємодії та комунікацій між громадськими організаціями та органами влади. Під час форуму його  учасники матимуть змогу взяти участь в платформі маркетплейс, нетворкінгу, майстер-класах та запропонувати свої ідеї для налагодження ефективного діалогу між органами влади та громадськістю.

Організатор форуму – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомили в понеділок, 10 грудня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:04 3 липня 2020 р.

З понеділка відновить роботу ще один пункт пропуску на українсько-польському кордоні

Польські колеги поінформували Держприкордонслужбу України про готовність відновити прикордонний рух в польській частині автомобільного пункту пропуску «Будомєж-Грушів».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу