FIFA заборонить бельгійський і російський триколори?

16:36 1 жовтня 2013 р.

  • 0

Є більше аргументів, аби FIFA і FARE заборонили використання на стадіонах національних прапорів Бельгії і Росії, аніж ОУН-УПА.

Бо ОУН-УПА воювала проти нацистів, а, наприклад, РОА ("Русская освободительная армия")  - у складі німецьких формувань і під національним прапором Росії. Тим, що тепер є державним прапором РФ. Така ж добровольча бельгійська дивізія військ СС використовувала на своїх щитах національний прапор Бельгії. Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» розповідає історик Руслан Забілий.

«Футбол став інструментом політики і Україна, через рішення FIFA, зазнала іміджевих втрат. Така авторитетна організація як FIFA і її чиновники мала би бути більш розважливою, щоб не піддавтися на такі провокації. Тому що ні червоно-чорний прапор, ні Шухевич, ні Бандера до проявів нацизму нічого не мають. Червоно-чорний прапор був прийнятий як організаційний в квітні 1941 року. Це був організаційний прапор ОУН. Ця символіка означає воюючу Україну і має глибоке коріння. Якщо взяти картину Іллі Рєпіна «Козаки пишуть листа турецькому султану», то, наприклад, там списи помальовані в жовто-сині і червоно-чорні кольори. Згідно з рішенням FIFA, картину Рєпіна треба заборонити. Щодо Степана Бандери, він не був оголошений військовим злочинцем, нацистським злочинцем, колаборантам. За матеріалами Нюрнберзького процесу не проходили Шухевич, ні ОУН, ні УПА.
Більше того, Степан Бандера був вбитий КГБ і усунутий як політпротивник, а не військовий злочинець. Чому його не оголосили в міжнародний розшук, не створили трибунал для засудження? Дивізія «Галичина» не була оголошена злочинною, дивізійників не судили. На відміну від Російської освободітельної армії під проводом Власова, яка воювала на боці Вермахту під російським триколором. Це означає що FIFA має заборонити трикор на всіх міжнародних матчах за участю Росії.
Щодо геральдичного знаку «Галицький лев», так він і раніше використовувався і зараз використовується. Якщо взяти добровольчу бельгійську дивізію військ СС, то вона мала щит у вигляді національного бельгійського прапору. Це означає, що національний бельгійський прапор треба заборонити.

Отже це все спровоковано. Так роблять з українцями, бо вони це дозволяють»,- сказав Руслан Забілий.
Є більше аргументів, аби FIFA і FARE заборонили використання на стадіонах національних прапорів Бельгії і Росії, аніж ОУН-УПА.

"Це провокація проти України - не тільки проти українського футболу. Чиясь тонка змова. Інакше я не можу трактувати таке, пробачте, недолуге рішення дисциплінарного комітету FIFA щодо дискваліфікації стадіону у Львові до 2018 року, - сказав у коментарі "Щоденному Львову" Юрій Шухевич, Герой України.


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

Останні новини

Спортивні бази Львівщини готові відкритися у другій половині червня

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Кількість нових хворих на Covid зростає сім днів поспіль, - МОЗ

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу