FIFA заборонить бельгійський і російський триколори?

16:36 1 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 4375


Відео:

Є більше аргументів, аби FIFA і FARE заборонили використання на стадіонах національних прапорів Бельгії і Росії, аніж ОУН-УПА.

Бо ОУН-УПА воювала проти нацистів, а, наприклад, РОА ("Русская освободительная армия")  - у складі німецьких формувань і під національним прапором Росії. Тим, що тепер є державним прапором РФ. Така ж добровольча бельгійська дивізія військ СС використовувала на своїх щитах національний прапор Бельгії. Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» розповідає історик Руслан Забілий.

«Футбол став інструментом політики і Україна, через рішення FIFA, зазнала іміджевих втрат. Така авторитетна організація як FIFA і її чиновники мала би бути більш розважливою, щоб не піддавтися на такі провокації. Тому що ні червоно-чорний прапор, ні Шухевич, ні Бандера до проявів нацизму нічого не мають. Червоно-чорний прапор був прийнятий як організаційний в квітні 1941 року. Це був організаційний прапор ОУН. Ця символіка означає воюючу Україну і має глибоке коріння. Якщо взяти картину Іллі Рєпіна «Козаки пишуть листа турецькому султану», то, наприклад, там списи помальовані в жовто-сині і червоно-чорні кольори. Згідно з рішенням FIFA, картину Рєпіна треба заборонити. Щодо Степана Бандери, він не був оголошений військовим злочинцем, нацистським злочинцем, колаборантам. За матеріалами Нюрнберзького процесу не проходили Шухевич, ні ОУН, ні УПА.
Більше того, Степан Бандера був вбитий КГБ і усунутий як політпротивник, а не військовий злочинець. Чому його не оголосили в міжнародний розшук, не створили трибунал для засудження? Дивізія «Галичина» не була оголошена злочинною, дивізійників не судили. На відміну від Російської освободітельної армії під проводом Власова, яка воювала на боці Вермахту під російським триколором. Це означає що FIFA має заборонити трикор на всіх міжнародних матчах за участю Росії.
Щодо геральдичного знаку «Галицький лев», так він і раніше використовувався і зараз використовується. Якщо взяти добровольчу бельгійську дивізію військ СС, то вона мала щит у вигляді національного бельгійського прапору. Це означає, що національний бельгійський прапор треба заборонити.

Отже це все спровоковано. Так роблять з українцями, бо вони це дозволяють»,- сказав Руслан Забілий.
Є більше аргументів, аби FIFA і FARE заборонили використання на стадіонах національних прапорів Бельгії і Росії, аніж ОУН-УПА.

"Це провокація проти України - не тільки проти українського футболу. Чиясь тонка змова. Інакше я не можу трактувати таке, пробачте, недолуге рішення дисциплінарного комітету FIFA щодо дискваліфікації стадіону у Львові до 2018 року, - сказав у коментарі "Щоденному Львову" Юрій Шухевич, Герой України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 22 жовтня 2019 р.

У трьох районах Львівщини будуть місцеві вибори

22 та 29 грудня у низці областей України, серед яких – Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 348

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 570

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1092