Федерація профспілок продовжила угоду оренди зі з штабом національного спротиву до 25 грудня

13:43 14 грудня 2013 р.


Фото: 24tv.ua

Президія Федерації профспілок України вчора засудила дії голови ФПУ Юрія Кулика і продовжила договір оренди з Штабом національного спротиву. Цим вона задекларувала свою підтримку українцям, які на Майдані захищають свої права.

Президія ФПУ засудила дії голови ФПУ Юрія Кулика, за те, що той звернувся до міліції із заявою викинути з Будинку профспілок Штаб національного спротиву та учасників Євромайдану, які, начебто, "завдали профспілкам збитків на 20 тис. грн". Кулик діяв самовільно і за наказом влади. Зараз президія ФПУ відкликає заяву, в якій йдеться про виселення євромітингарів.

На сьогодні обов’язки голови поклали на першого зама Осового Г.В. Новий керівник прийматиме рішення лише погоджені з президією.

Окрім того, президія ухвалила рішення продовжити договір оренди з штабом національного спротиву до 25 грудня, а при потребі – з пролонгацією договору. Це означає, що профспілки по всій Україні підтримали мирну акцію протесту мільйонів українців.

Про це повідомив народний депутат України від ВО "Батьківщина", активіст Євромайдану Ігор Васюник. 

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу