«Факел» порахувала, скільки голосів їй потрібно для перемоги

09:46 11 липня 2019 р.

Політична партія «Факел» добирала осіб, яких вона делегуватиме до парламенту, через конкурс.

Про це 10 липня під час пресконференції на тему: «Молода політична партія «ВО «Факел» йде до парламенту», яка відбулася у Львівському пресклубі, повідомила голова політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Факел» Тетяна Однорог.

- Ми оголосили конкурс «Депутатом стати просто». До нас надійшло майже три тисячі звернень від активних людей, які хочуть та можуть змінювати країну, з усієї України. Було відібрано 59 кандидатів. Наші кандидати не мають досвіду роботи в парламенті. Але це є фахівці своєї справи. У нас немає жодної впізнаваної людини. Немає ані співаків, ані акторів, ані шоуменів. У нас є звичайні люди з різних регіонів. Це – економісти, юристи, політологи, освітяни, медики. Ми враховували де вони мешкають, - каже вона. 

Одним з таких кандидатів стала львів’янка Марія Перхалець.

- Мені 32 роки. Я закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «економіка підприємства». Я випадково побачила у соціальній мережі на оголошення конкурсу «Депутатом стати просто» і спробувала свої сили. Подала анкету та пройшла відбір, - розповіла вона. 

За словами голови політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Факел» Тетяни Однорог, ідею створення політичної партії вона виношувала не один рік. 

- Я багато років працювала головою первинної профспілкової організації на одному з підприємств Київщини та в благодійному фонді. І не з чуток знаю, як сьогодні тяжко живеться звичайним людям. Тому що кожного дня спілкувалася з людьми, які приходили зі своїми проблемами. Проблеми були абсолютно різного характеру. Це були і атовці, і переселенці, і важко хворі люди. Благодійність у країні тримається на фондах та підприємцях з добрим серцем. Хоча проблемами цих людей повинна займатися держава. Це мене спонукало створити політичну силу та йти з нею до парламенту, - зізналася вона.

Також Тетяна Одноріг запевнила, що в їхній партії немає жодного олігарха і не буде. 

Заступник голови політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Факел»; Олександр Крамар розповів, що одним з перших та головним напрямком діяльності партії у парламенті стане розвиток економіки України.

- Це той напрямок, де ми хочемо показати, що малий та середній бізнес треба розвивати шляхом пільгового кредитування за рахунок державного та місцевого бюджету. Малий та середній бізнес – це основа економіки нашої держави. Тому що це – робочі місця. Великий бізнес сьогодні не може створити великої кількості робочих місць. Він дає надходження до бюджету. Але вже не створює великої кількості місць, як це було 20-30 років тому, - каже він. 

Також, за його словами, їхня політична партія пропонує внести зміни до закону про децентралізацію та примусово закінчити процес децентралізації  до 1 червня 2020 року.

Є у політичної партії «Факел» своє бачення відновлення миру  в Україні.

- Шкода, але ані Президент, ані прем’єр-міністр, ані жодна з політичних партій не може сказати коли закінчиться війна. Але ми пропонуємо певні кроки, щоби покращити ситуацію. Для цього потрібно якомога швидше залучити до вирішення конфліктів Великобританію та США. Саме вони гарантували Україні безпеку в Будапештському меморандумі, - вважає Олександр Крамар. 

Заступник голови політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Факел» Олександр Гончаров на собі відчув проблеми, з якими стикаються більшість підприємців. 

- Хотілося б змінити чиас на виконання податкових зобов’язань. Час, який витрачає підприємець на підготовку податкової звітності, сплату податків, працевлаштування працівників та іншу паперову роботу, а також на спілкування з контролюючими органами, яке складає 328 годин.  До порівняння, в Європі – близько 80 годин. Також, якщо до підприємця навідуються контролюючі органи, то очікуй штрафу. Якщо контролюючі органи навідаються до підприємця в Європі, то він отримає певні рекомендації для поліпшення його бізнесу. Таке треба впроваджувати і в Україні, - каже він. При цьому додає, що останнім часом в Україні формують суспільну думку про підприємців як про злодіїв, які не сплачують податків.

- Це дуже зручна позиція для держави, щоби зробити з підприємця дійну корову, - говорить Олександр Гончаров. 

Оскільки головний офіс партії розтаований у Білій Церкві, то до першої десятки ввійшли мешканці цього міста.

- Але фахівці в різних сферах відібрали подані на конкурс анкети, проаналізували їх та, залежно від балів, розподілили рейтингові місця, - пояснив Олександр Крамар формування списку. 

А ось мажоритарників партія не має.

- Ми проти мажоритарних округів та підтримуємо нове законодавство про вибори. Тому що це дає змогу знизити прохідний бар’єр до трьох відсотків та знищити мажоритарну систему. У мажоритарних округах перемагають ті кандидати, які мають багато фінансових ресурсів. Перемогти на окрузі коштує орієнтовно 700 тисяч доларів, - каже він. І додав, що внесок, аби зареєструвати парію на виборах, внесли звичайні підприємці, які скинулися по 40 тисяч гривень кожен. 

У партії вже порахували, що їм потрібно, аби подолати п’ятивідсотковий бар’єр для входження до парламенту. Потрібно здобути 700 тисяч голосів. Щоби отримати їх, команда «Факелу» не сидить в офісі, а їздить Україною та зустрічається з виборцями. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу