Ештон проти запровадження НС в Україні

22:59 27 січня 2014 р.


Фото: pravoslavnews.com.ua

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон планує прибути в Україну ввечері 29 січня/

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон глибоко стурбована можливістю запровадження надзвичайного стану в Україні. Крім того, вона збирається прибути в Україну ввечері 29 січня 2014 р., йдеться в її заяві, опублікованій на сайті Європейського Союзу.

"Необхідно припинити насильство і обидві сторони повинні знизити напруженість. Я стривожена тим, що уряд планує оголосити надзвичайний стан. Це не піде на користь нікому. Я наполегливо закликаю лідерів опозиції до того, щоб відокремити себе від тих, хто вдається до насильства.

Єдиний вихід з кризи - політичний. Те, що дійсно потрібно, то це справжній діалог про створення нового консенсусу на шляху вперед. Я сподіваюся, що український парламент визначить чіткий шлях в ході завтрашньої сесії у напрямку політичного рішення. Це повинно включати в себе відкликання пакету законів, прийнятих 16 січня. Про це повідомило РБК-Україна.

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу