Екзит-поли проводять невідомі організації

16:54 25 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: zaxid.net

На цю годину, 16.00, у Львові та Львівській області найбільші порушення, які виявили спостерігачі на виборах, це голосування без пред’явлення паспорта.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, заявила довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області Наталія Радиш.

За її словами, на виборчі дільниці приходять люди з пенсійними посвідченнями, з посвідченнями «діти війни» та ксерокопіями паспорта. Причому, якщо у Львові члени виборчих комісій відмовляються видавати бюлетені без паспортів, то в районі, особливо в селах – навіть не питають документів.

- Коли членам виборчої комісії робили зауваження, то вони відповідали: «А що тут такого, це ж моя сусідка, чи кума», - каже Наталія Радиш.

Дехто з членів комісії відразу ж виправляв ситуацію, а от дехто вимагав офіційних роз’яснень.

Крім того, на одній дільниці в Яворові виявили спостерігачів від громадської організації, яка не зареєстрована ЦВК. Наталя Радиш вважає, що в цьому випадку члени виборчої комісії полінувалися перевірити, чи мають ці спостерігачі право працювати на дільниці.

Що стосується екзит-полів, то, на думку спостерігачів, то відбуваються вони якось дивно. По перше, проводять їх організації, які невідомі навіть спеціалістам, а по друге – спостерігачі не помітили, щоби хтось підходив до виборців і опитував їх. На одній із дільниць стояла картонна скринька, біля якої лежали анкети. Але бажаючих їх заповнити – не було. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини