Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

23:25 25 жовтня 2020 р.

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Екзит-пол проведено на замовлення ІА Дивись.info.

Про це пише DailyLviv.

«Ми проводили опитування у Сокільницькій ОТГ на п’яти дільницях з п’яти протягом дня, тобто з 8 ранку до 20 години вечора. За цей час нам вдалося опитати 520 осіб. За нашими результатами є однозначний переможець виборів у Сокільницькій об’єднаній територіальній громаді. Її продовжуватиме очолювати Сулимко Тарас Михайлович – чинний голова. Він набрав понад половину голосів виборців, а саме – 51,7%. На другому місці Уляна Солонюк – 24,8% і на третьому – Василь Хмиз – 13,5%. Це була трійка лідерів. Ще троє кандидатів – це Петро Ганц, який набрав 7,9%, Олександр Вихопень – 1,1% та Наталія Кузів – 1%. Максимальна похибка становить близько 4%. За нашими даними маємо однозначного переможця, і це Тарас Сулимко», – сказала директор Центру вивчення громадської думки «Соціоінформ» Наталія Зайцева-Чіпак.

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу