Екстремісти готуються до нових провокацій на Донбасі, – експерт

16:30 21 квітня 2014 р.


Фото: Газета.Ru

Про це попереджає в понеділок керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомляє сьогодні, 21 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними «Інформаційного Опору», екстремісти на Донбасі готуються до скоєння нових провокацій, спрямовану на подальшу дестабілізацію ситуацію в регіоні. Зокрема, в Краматорську екстремісти оголосили «загальну мобілізацію» місцевого населення під приводом нібито прибуття в місто колони автобусів з представниками «Правого сектора».

Наразі по Краматорську курсує автомобіль з гучномовцями, через які городян закликають мобілізуватися і «дати відсіч наступаючим бандерівцям». За нашими даними, в Слов'янську готуються до відбуття в Краматорськ загони бойовиків для «посилення» місцевих сепаратистів. Не виключаються нові диверсії з жертвами серед місцевого населення, вчинені сепаратистами з намаганням видати їх за акції «Правого сектора».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу