Експерт з ШІ на 99% впевнений, що Путін має двійника

20:31 3 грудня 2023 р.

Фото до новини

Аналіз десяти характеристик голосу показав суттєві відмінності у семи з них, особливо у формантах – тонкощах артикуляції голосних

Про це написала Daily Express, інформує DailyLviv.com.

Експерт зі штучного інтелекту Девід Поуп провів лінгвістичний та голосовий аналіз промов російського президента і впевнений, що вони належать двом різним людям. Поуп порівняв дві значущі промови Путіна, одну - на так званому всесвітньому російському народному соборі цього тижня та стару промову - на день перемоги у травні 2023 року.

Поуп пояснив, що голос, як і відбитки пальців, має унікальні характеристики. Аналіз десяти характеристик голосу показав суттєві відмінності у семи з них, особливо у формантах – тонкощах артикуляції голосних. За результатами Поуп заявив з 99% упевненістю, що це інша людина.

Це твердження додає вагу до зростаючих домислів про публічні виступи Путіна. Незвичайна поведінка Путіна, наприклад, на публічному заході в Дагестані кілька місяців тому, де він відступив від своєї стриманої поведінки у спілкуванні з фанатами, викликала питання про можливе використання двійників.

Нік Строгов, журналіст і дослідник, заявляє: «У професійній спільноті складається консенсус: адміністрація президента може використати людей, подібних на Путіна, для заходів, які не вимагають його публічних виступів, але потребують його присутності, особливо для фотосесій».

У контексті відомої параної Путіна, особливо під час пандемії Covid-19, коли були введені суворі карантинні заходи і ходили чутки про підземні бункери, ця історія також набула популярності.

У соціальних мережах продовжують циркулювати меми і жарти про ймовірних двійників Путіна.

Поки питання залишаються та спекуляції посилюються використання двійників Путіна, раніше обмежене теоріями змови, тепер перебуває під пильним поглядом передових технологій, що викликає обговорення та дослідження.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів