Експерт розповів про найбільші спекуляції на майбутніх виборах

19:28 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 768


Відео: Львівський прес-клуб

Під час президентських виборів кандидати найбільше спекулюватимуть на сценаріях майбутнього. Всі вони пропонуватимуть свої ідеї з повернення тимчасово окупованих територій.

Таку думку висловив сьогодні, 8 серпня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори -2019» на тему: «Як ситуація на Донбасі може вплинути на президентські вибори-2019?», голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», політолог Станіслав Федорчук.

Він вважає, що проголошена адміністрацією Президента теза про миротворчі контингенти, твердження, що нам вдасться привернути на свій бік світову громадськість та обійти російське вето в Раді Безпеки ООН, з кожним днем все більше втрачає актуальність.

- У нас немає іншого способу реагувати на російську агресію на Донеччині та Луганщині, ніж стримувати її. І, на жаль, союзників, які би ризикнули нам надати повноцінну військову допомогу, а не діяти символічними політичними кроками, поки що немає.  Чимало політиків  будуть  намагатися представити мирний план, який не є їхнім мирним планом. Насамперед, мова йде про представників партій, які пов’язані з Росією та були спільниками  окупантів. Я говорю про Партію регіонів, яка зараз називається «Опозиційним блоком», Комуністичну партію та різні  партії, які виникли вже зараз і активно використовують «мирну риторику». Насправді їхній меседж – треба йти на перемовини з самопроголошеними адміністраціями, які є колабораційними урядами, і в такий спосіб закінчувати війну. Зрозуміло, що це – намагання легалізувати окупаційні режими на території Луганської та Донецької областей. На жаль, є певна категорія виборців, які через втому та зневіру готові повірити цим політикам, готові повірити, що з Росією можна домовлятися, - вважає Станіслав Федорчук. 

На думку редактора інформаційних продуктів руху «Сильні громади» Павла Островського, до парламентських виборів у Донбасі нічого суттєвого не зміниться. 

- Найімовірніше, що буде зберігатися ситуація, яка є зараз – ні миру, ні війни. І так воно буде до парламентських виборів. До цього часу, навряд чи, будуть якісь радикальні зміни. Україна не зацікавлена в ескалації і не зважиться на, так званий, «план Авакова», який передбачає звільнення Горлівки. Тому що це призведе до втрати підтримки наших міжнародних союзників. Можливо, розв’язання станеться вже після виборів, коли буде сформовано нову владу.  Але не можна виключати посилення агресії з боку Росії. Хоча міжнародні організації пророкують, що Росія може піти на пробивання сухопутного коридору з Кримом, - каже він. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 276

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 966

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 654

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396