Експерт розповів про найбільші спекуляції на майбутніх виборах

19:28 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 579


Відео: Львівський прес-клуб

Під час президентських виборів кандидати найбільше спекулюватимуть на сценаріях майбутнього. Всі вони пропонуватимуть свої ідеї з повернення тимчасово окупованих територій.

Таку думку висловив сьогодні, 8 серпня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори -2019» на тему: «Як ситуація на Донбасі може вплинути на президентські вибори-2019?», голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», політолог Станіслав Федорчук.

Він вважає, що проголошена адміністрацією Президента теза про миротворчі контингенти, твердження, що нам вдасться привернути на свій бік світову громадськість та обійти російське вето в Раді Безпеки ООН, з кожним днем все більше втрачає актуальність.

- У нас немає іншого способу реагувати на російську агресію на Донеччині та Луганщині, ніж стримувати її. І, на жаль, союзників, які би ризикнули нам надати повноцінну військову допомогу, а не діяти символічними політичними кроками, поки що немає.  Чимало політиків  будуть  намагатися представити мирний план, який не є їхнім мирним планом. Насамперед, мова йде про представників партій, які пов’язані з Росією та були спільниками  окупантів. Я говорю про Партію регіонів, яка зараз називається «Опозиційним блоком», Комуністичну партію та різні  партії, які виникли вже зараз і активно використовують «мирну риторику». Насправді їхній меседж – треба йти на перемовини з самопроголошеними адміністраціями, які є колабораційними урядами, і в такий спосіб закінчувати війну. Зрозуміло, що це – намагання легалізувати окупаційні режими на території Луганської та Донецької областей. На жаль, є певна категорія виборців, які через втому та зневіру готові повірити цим політикам, готові повірити, що з Росією можна домовлятися, - вважає Станіслав Федорчук. 

На думку редактора інформаційних продуктів руху «Сильні громади» Павла Островського, до парламентських виборів у Донбасі нічого суттєвого не зміниться. 

- Найімовірніше, що буде зберігатися ситуація, яка є зараз – ні миру, ні війни. І так воно буде до парламентських виборів. До цього часу, навряд чи, будуть якісь радикальні зміни. Україна не зацікавлена в ескалації і не зважиться на, так званий, «план Авакова», який передбачає звільнення Горлівки. Тому що це призведе до втрати підтримки наших міжнародних союзників. Можливо, розв’язання станеться вже після виборів, коли буде сформовано нову владу.  Але не можна виключати посилення агресії з боку Росії. Хоча міжнародні організації пророкують, що Росія може піти на пробивання сухопутного коридору з Кримом, - каже він. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:10 15 жовтня 2018 р.

У Львівській області розпочато спостереження за виборами Президента

Громадянська мережа ОПОРА у Львові розпочала кампанію спостереження за діяльністю органів публічної адміністрації, представницьких інституцій різних рівнів та за активністю політичних партій в контексті підготовки до виборів Президента Україні у 2019 році.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 705

Останні новини

Черги виникли на Львівщині лише перед двома пунктами пропуску

«Гаряча лінія» Львівщини отримала цього року більше 90 тисяч дзвінків

810 строковиків зі Львівщини поповнять лави ЗСУ та інших військових формувань

У Львові споруджують пам’ятник героям ЗУНР

Головний лікар 6-ї львівської міської поліклініки написав заяву про звільнення

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Виборчих злочинців" каратимуть суворіше, - законопроект 8270

Рубрика: Політика

Технічні кандидати:помічники і шкідники

Рубрика: Політика

Перший Клуб менторів у Львові

Рубрика: Економіка

"Логіка" для журналістів

Рубрика: Освіта і наука

Реприватизація по-львівськи

Рубрика: Ситуації і пригоди

Всі відео розділу