Експерт назвав депутатів-«матеріалістів» Львівщини

19:21 4 липня 2018 р.

Закон трактує поняття «підкуп виборців» тільки під час передвибочої кампанії. Проте депутати-мажоритарники можуть надзвичайно активно використовувати у своїй діяльності матеріальну складову.

Підкуп виборців поза межами виборчої кампанії закон не карає

Про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції на тему: «Як працюють в парламенті депутати-мажоритарники з Львівської області», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив аналітик аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Тарас Радь.

- Можемо виокремити таких депутатів як Михайло Бондар, Ярослав та Богдан Дубневичі, Тарас Батенко, Андрій Лопушанський. Це ті депутати, які так чи інакше залучають в окрузі державні, бюджетні або приватні кошти. Це – давня стратегія роботи в окрузі. Можна в інтернеті зустріти формулювання «підкуп виборців». Але мусимо розуміти, що в правовому полі це не може так трактуватися. Тому що «підкуп виборців» - це юридичне визначення і поза виборчою кампанією не існує такого поняття. Але зрозуміло, для чого у виборчому окрузі використовуються такі кошти, - пояснює експерт. 

За його словами, одні депутати безпосередньо докладають зусиль, щоби ці гроші з’явилися в окрузі, в інших депутатів ці кошти з’являються незалежно від їхніх дій. 

- Якщо ми говоримо про Тараса Батенка чи Ярослава Дубневича, то це приклад депутатів, коли вони використовують всі можливості, щоби залучити ці кошти. А якщо говорити про Дмитра Добродомова. Ірину Подоляк чи Оксану Юринець, чиї округи розташовані у Львові, то вони не завжди лобіюють залучення коштів, - говорить Тарас Радь. 

dailylviv.com

До теми

22:48 22 червня 2021 р.

У Львові вперше за 30 років Незалежності військова техніка вторглася на територію УГКЦ

Львівська Архиєпархія УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів. Представники Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення привезли до садів військову техніку. Це відбувається на фоні святкувань 20-ої річниці візиту Святого Івана Павла ІІ, який мешкав у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу

Рубрика: Політика

22:51 21 червня 2021 р.

Літнє радіо у Польщі три рази на день говоритиме українською

21 червня рівно о 9 ранку розпочалося 50-те «Літо з радіо». Щодня о 9, 10 та об 11 після випуску новин польською мовою можна слухати новини іноземними мовами: англійською, німецькою та українською.

Рубрика: Політика

21:29 21 червня 2021 р.

Нардеп з Львівщини, який виступав проти вакцинації, став спікером України у ПАРЄ щодо Covid-сертифікатів

21 червня народний депутат зі Львівщини Юрій Камельчук, який пройшов до Верховної Ради від партії "Слуга народу", став спікером у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від України з питань "Covid-паспортів та сертифікатів".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу