Експерт назвала лідера партійних привітань у Львові

14:16 7 червня 2017 р.

«Самопоміч» та «Свобода» найбільш активно ведуть свої сторінки у соціальних мережах та виставляють інформацію на сайті. Проте теми інформацій, які вони подають, дуже відрізняються.

Про це сьогодні, 7 червня, під час публічної дискусії на тему «Парламентські партії та виборці. Як знайти спільну мову на локальному рівні?», що відбулася у Львівському прес-клубі, зазначила аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Ірина Швець.

- Сторінка «Самопомочі» більше подібна на новинний ресурс або сторінку Львівської міської ради. Тому що більшість новин стосуються роботи органів місцевого самоврядування. Там є сторінка звернення до міського голови, різноманітні поради мешканцям. Наприклад, «що робити, якщо у вас розбився термометр», - аналітик вважає, що ця інформація ніяким штибом не є дотичною до роботи партії.

Натомість на львівських сторінках «Свободи» є багато інформації, яка стосується загальноукраїнського рівня.
- Свої позиції про Донбас та інші немісцеві питання висловлюють депутати, які представляють Львівську міську чи обласну ради, - каже Ірина Швець.

А найбільше вітати зі святами львів’ян та мешканців області полюбляє лідер «Батьківщини» у Львівській області Михайло Цимбалюк. 35 відсотків контенту на сайті місцевого осередку цієї партії присвячено саме такій темі.

Місцеві осередки парламентських партій «Народний фронт» та «Радикальна партія Олега Ляшка» не мають окремих сторінок. Натомість є активними користувачами соціальної мережі.

Що стосується непарламентських партій, то тут найбільш активні – Українська галицька партія, «Народний контроль» та «УКРОП». На своїх сторінках вони розміщують не тільки заяви своїх політичних лідерів, але й подають різні коментарі, які стосуються певних проблем міста і області.

- Наприклад, що стосується збереження архітектурної спадщини Львова, -зауважила Ірина Швець.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу