Екс-кандидати в міські голови Львова розповіли за кого голосуватимуть 15 листопада

16:41 6 листопада 2015 р.

Фото до новини

15 листопада у Львові відбудеться другий тур змагань за крісло міського голови. У фінал вийшло двоє – Руслан Кошулинський та Андрій Садовий.

Нагадаємо, що в першому турі на цю посаду було одинадцять претендентів. «Щоденний Львів» поцікавився у кандидатів, які не вийшли у фінал, за кого вони віддадуть свої голоси.

Третє місце у мерських перегонах на головне крісло у Львові посів висуванець «Громадянської позиції» Володимир Гірняк, який здобув 11,08% голосів. На жаль, він не відповів на дзвінок редакції. Проте раніше Володимир Гірняк оприлюднив звернення до львів’ян, в якому подякував всім, хто віддав йому свої голоси. І попросив усіх своїх симпатиків не ігнорувати другий тур виборів та голосувати за покликом совісті.  

«Закликаю всіх обов’язково прийти на виборчі дільниці під час другого туру виборів міського голови у місті Львові і проголосувати так, як диктує совість. Нам можуть не подобатися кандидати, але участь у виборах – це обов’язок кожного патріота і громадянина, відповідального за свою країну і громаду та реальна  нагода проявити свою громадянську позицію», - йдеться у зверненні.

Наступне місце прихильності львів’ян на цих виборах здобув нардеп і лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов – 10,74% голосів.

На запитання «Щоденного Львова» про те, чи піде голосувати і за кого віддасть свій голос, зауважив. що є таємниця голосування. Проте свій голос не приховує.

- Я вже заявив, що підтримаю того, хто підтримає наш антикорупційний план щодо відкритості влади. Цей план вже підтримав Руслан Кошулинський. А  Андрій Садовий мав можливість це зробити за вісім років, але не зробив, - каже Дмитро Добродомов.

Кандидат від «Блоку Петра Порошенка» Оксана Юринець, яка отримала на виборах мера Львова 4,33% голосів, на ці вибори не піде: вона прописана в селі Підбірці. Проте закликає всіх інших, які мають таку можливість, піти й голосувати.

- У мене немає особливих вболівань щодо жодного з кандидатів. Але я переконана, що на вибори треба йти і закликаю усіх, хто має право голосувати, йти і голосувати, щоби потім не нарікати на погану владу і мати самим з кого спитати, - каже вона.

Ігор Зінкевич, який став депутатом Львівської міської ради від партії «УКРОП» і в той же час як кандидат в мери здобув 3,44% голосів, чекає на рішення своєї партії.

-  Я ще не визначився і шукаю позитиву від одного і від другого. До Андрія Івановича у мене є багато зауважень, а до Руслана – ще більше. Адже ВО «Свобода» мала більшість у міській раді Львова. А сам Кошулинський був спікером. Але ні для міста, ні як спікер він нічого особливого не зробив. Зрештою, я зараз буду прислухатися до порад політичної сили «Укроп». Вони все добре проаналізують і розкладуть по поличках, тоді я вирішу кому віддам свій голос, - каже Ігор Зінкевич.

Нардеп Ігор Васюник здобув всього 3,27% голосів в боротьбі за крісло мера. Але у другому турі він закликав підтримати Руслана Кошулинського. Про це Васюник написав на своїй сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/ihor.vasiunyk?fref=nf

«15 листопада львів’яни прийдуть на дільниці, щоб зробити свій вибір! Особисто я голосуватиму за Руслана Кошулинського, бо глибоко переконаний, що Львову потрібні зміни. А без зміни чиновників у Ратуші, їх не буде. Новий міський голова однозначно творитиме зміни у Львові. Для мене особисто цей вибір очевидний. Вибір за кожним із Вас, адже Львів – Твій!» – написав він.

Ще один із кандидатів у мери Львова, Оксана Жолнович, ще напередодні першого туру закликала голосувати не за неї, а за Володимира Гірняка. Але він не пройшов, тому зараз вона не знає, кого ж уподобати.

 - Кого підтримати – ще не знаю. Я зараз аналізую і ще не маю рішення. Але варто піти хоча б для того, щоби викреслити обох, щоби той бюлетень не залишився порожнім і щоби ним ніхто не скористався, - каже Оксана Жолнович.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів