Дискусія про новий статут Львова пройде 3 жовтня

11:30 3 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 924

Конференц-зал Центру Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Козельницькій (№2а)
Фото: city-adm.lviv.ua

Про новий статут Львова дискутуватимуть у конференц-залі Центру Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Козельницькій (№2а).

У вівторок, 3 жовтня, о 17.30 у конференц-залі Центру Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Козельницькій (№2а) розпочнеться дискусія «Новий статут Львова: шанси та виклики для громади». Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Вхід – вільний за умови попередньої реєстрації. Учасники – начальник управління «Секретаріат Ради» Юрій Лукашевський, голова комісії з питань законності Львівської міської ради Юлія Гвоздович, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Бориславська, експерт Громадянської мережі «ОПОРА» Олександр Неберикут, керуючий партнер ЮФ «Дексіс Партнерс» Іван Городиський».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:13 21 липня 2018 р.

Експертка розповіла, як поділили державні гроші між округами Львівщини

Торік Львівська область отримала 285 мільйонів гривень державних субвенцій. Це – лише 5,4% від загальних субвенцій, які були надані в межах всієї України. Вінницька область отримала 371 мільйон гривень, Харківська – 374, Франківська – 337 та Одеська – 293.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 621

09:09 21 липня 2018 р.

Громадські приймальні нардепів себе не виправдовують, – аналітик

Найбільше громадських приймалень серед депутатів-мажоритарників у Львівській області мають Тарас Батенко та Олег Мусій – по п'ять. Найменше – Оксана Юринець та Ірина Подоляк – по одній. Однак ефективність роботи депутата не залежить від того, скільки у нього є громадських приймалень.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 609

18:33 20 липня 2018 р.

Суспільству треба вміти розрізняти соціологічні рейтинги та електоральні, – політолог у Львові

Оприлюднення фейкових результатів соціологічних досліджень рейтингів кандидатів у президенти свідчать про те, що в Україні не відбувається зростання соціальних і політичних сил суспільства.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 501

18:16 20 липня 2018 р.

Кандидати в президенти знають свої реальні рейтинги, але приховують їх, – партактивіст у Львові

Кандидати в президенти, які зараз оприлюднюють свої високі рейтинги, здійснили фальстарт. Їхні дії призведуть до того, що виборці, які мають намір взяти участь у голосуванні, ближче до виборів займуть пасивну позицію.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу