Дипломати ведуть переговори щодо обміну полонених моряків, – МЗС

16:15 15 липня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

У МЗС РФ заявили про переговори з Україною щодо обміну захоплених моряків.

Росія обговорює з Україною питання обміну затриманих в Керченській протоці українських моряків. Про це, як повідомили в понеділок, 15 липня, в агенції «Интерфакс», заявив заступник міністра закордонних справ РФ Грігорій Карасін, котрий, відповідаючи на запитання журналістів, зазначив: «Звичайно, обговорюється, думаємо над цим»

Як повідомляли в агенції новин «Укрінформ», 25 листопада 2018 року російські силовики в районі Керченської протоки обстріляли і захопили три кораблі Військово-морських сил України і 24 українських моряків. Підконтрольний Росії «суд» в окупованому Криму заарештував всіх затриманих українських військових за обвинуваченням у нібито незаконному перетині кордону. Зараз вони утримуються в СІЗО в Москві».

«Слідче управління ФСБ Росії висунуло обвинувачення в остаточній редакції всім 24 військовополоненим українським морякам.  25 травня 2019 року Міжнародний трибунал ООН з морського права постановив, що Росія до 25 червня повинна звільнити заарештованих і повернути Україні затримані кораблі. У відповідь у МЗС Росії заявили, що керченський інцидент не підпадає під юрисдикцію цього трибуналу», – dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика