Два сценарії для Януковича - політолог (відео)

16:50 2 грудня 2013 р.

Політолог Ігор Танчин під час відеомарафону у Львіському прес-клубу "Євромайдан: сценарії розвитку" назвав два сценарії розвитку політичних подій в Україні.

"У нас є лише два сценарії. Один, на який хотілося би сподіватися, це те, що режим Януковича піде на переговори з опозицією. Такий майданчик є – це Верховна Рада. Тоді може відбутися поетапна зміна режиму. Бо те, що Янукович піде на вибори 2015 року – про це вже не йдеться. Найдрібнішою розмінною монетою в цій ситуації може стати уряд Азарова, міністр внутрішніх справ Захарченко. Це були би кроки, які би свідчили, що Янукович будує коридор для відступу.

Другий варіант – яструби при владі. Янукович уже пішов на конфронтацію з народом, і якщо він буде це продовжувати, то це закінчиться кров’ю",- наголосив Ігор Танчин.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу