Дрогобицьку райдержадміністрацію заблоковано

17:37 25 січня 2014 р.


Фото: drb-rayrada.gov.ua

У понеділок на позачерговій сесії райради ухвалять визнання Народної Ради України представником інтересів народу та про самостійне виконання радою делегованих повноважень.

25 січня в Дрогобичі на Львівщині громада заблокувала вхід до районної державної адміністрації. Про це повідомив депутат Дрогобицької  міської ради від ВО «Свобода» Олег Хрущ. 

За його словами, громада разом з депутатами Дрогобицької міської та районної рад заблокувала вхід до РДА. Вони планують продовжувати блокування всі вихідні й далі, щоб не пустити керівництво райдержадміністрації на роботу. Біля будинку чергуватиме патруль народної самооборони.

У понеділок відбудеться позачергова сесія районної ради, на якій буде ухвалено рішення про визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу та про самостійне виконання радою делегованих повноважень.

Повідомляючи про це сьогодні, 25 січня, прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода» нагадує, що 24 січня громади  захопили районні державні адміністрації в Сокалі, Стрию, Городку та в Радехові.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу