Дотепер нічого не відомо про 45-х євромайданівців, зниклих під час найзапекліших протистоянь (відео)

18:18 4 червня 2014 р.


Фото: ТСН

Посеред Майдану нині розташований стенд із фотографіями та інформацією про зниклих без вісти під час заворушень.

Кореспондент «Телевізійної служби новин» каналу «1+1» Алла Хоцянівська розповіла сьогодні, 4 червня, в сюжеті «Рідні досі розшукують 45 майданівців, які зникли під час найзапекліших протистоянь»:

«Доля 45 активістів з Євромайдану досі залишається невідомою. Зв'язок із більшістю втратили наприкінці лютого під час найзапекліших протистоянь у центрі Києва.

Посеред Майдану нині розташований стенд із фотографіями та інформацією про зниклих без вісти під час заворушень. Серед зниклих 29-річний Олексій Циганок, сестра якого з 17 лютого марно намагається додзвонитись за його номером та не знаходить жодної інформації про його можливе місце знаходження.

Катерина Дмитрівна не один тиждень шукала Олексія у наметах. Потім написала заяву в міліцію.

Рідні вже не знають до кого звертатись і до останнього не втрачають віри. «Багато пам'ять втрачають. Може він в якийсь лікарні, не знаю. В міліцію я теж ходила і моя така думка, що його внесли в цей реєстр зниклих, і все – більш його ніхто не шукає», – каже жінка.

Вицвілі фото та детальні описи людей і досі привертають увагу небайдужих. За останній тиждень відшукати вдалося 12 осіб, двох з них знайшли мертвими.

Нагадаємо, після штурму терористами військової частини в Луганську зникли тамтешні командири. Тих, хто відмовились здаватись, «викурювали» з будівлі «коктейлями Молотова».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу