Допомога США залежатиме від боротьби з корупцією

15:45 2 вересня 2019 р.

  • 1


Фото: ukrinform.ua

США й надалі підтримуватимуть нашу країну у світлі агресії проти неї, однак у Вашингтоні прагнуть бачити в Україні поступ у боротьбі з корупцією.

Про це заявив у понеділок, 2 вересня, під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Варшаві віцепрезидент США Майк Пенс, який зазначив: «Особливо від часу російської агресії – нелегальної окупації Криму і агресивних дій на сході України – США міцно стоять на боці України і так буде й надалі: ми підтримуватимемо територіальну цілісність і суверенітет України. Але одночасно президент Трамп підкреслив, що маємо проблеми з питаннями корупції».

Пенс. поінформував, що перед прийняттям Трампом рішення про надання подальшої військової допомоги Україні американська сторона напередодні у Варшаві хотіла почути від Президента Володимира Зеленського інформацію про стан боротьби з корупцією в Україні. Відтак, українська сторона надала цю інформацію, яку віцепрезидент США передасть главі Білого дому.

За словами Пенса, Зеленський став Президентом України саме на хвилі боротьби з корупцією, і є «символом цієї боротьби».  Пенс наголосив, що український лідер повідомив його про понад 200 законодавчих ініціатив в Україні у сфері боротьби з корупцією.
«Цей процес повинен бути читабельним для американців. Президент Трамп хоче бути упевненим, чи ці гроші спрямують на інвестиції, які посилять безпеку і стабільність України», – констатував віцепрезидент США.

Він наголосив, що настав час, аби європейські партнери також у більшій мірі долучилися до інвестицій і підтримали Україну у захисті суверенітету і відбудови країни. Пенс зазначив, що він закликав Зеленського, аби той апелював до європейських партнерів до більшої співпраці у цій сфері з Україною.

Відповідаючи на запитання американських журналістів, Пенс зазначив, що призупинення надання військової допомоги Україні не пов’язані з тим, що «Руді Джуліані (ексмер Нью-Йорка, близький соратник Трампа. – Ред.) намагається знайти в Україні щось на Джо Байдена (ймовірного кандидата на посаду президента США від демократів – Р.ед.).

Про це dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

06:12 05 вересня 2019 р.

Відповісти

Не знаю - що саме пан віцепрезидент США містер Майк Пенс називають "США міцно стоять на боці України ..." але український народ потребує дійсно суттєвої військової допомоги зброєю та обладнанням, фінансування й повноцінної економічної підтримки на кшталт "Плана Маршалла" для Європи ... США не дотримали слова і не забезпечили виконаня гарантій Україні за Будапештським меморандумом - і не важлива причина, а важливий сам факт. Великою помилкою і було і є тепер невід'єднання Росії від фінансової системи SWIFT - так само як і дозвіл Росії не виходити з молдовського Придністров'я та грузинської Абхазії. Так - санкції діють і з часом Росія вийде з українських Донбасу-Криму але гарантії за Будапештським меморандумом гарантували територіальну цілісність України і життя-здоров'я насамперед громадянам України які живуть зараз в Україні і за життя яких Україна відмовилась від ядерної зброї та ядерного статусу. Але маємо 13 000 загиблих, 20 000 поранених громадян України, окуповані Росією українські Крим-Донбас і "дуже сильну стурбованість Заходу" з цього приводу і "США міцно стоять на боці України ..." На місці керівництва України я би працював над відновленням ядерного статусу України і над розробкою української ядерної зброї. США і могли і мали б зробити набагато більше для підтримки України і в обороні від Росії і в плані реформ - а не шукати відмовки як от корупція чи судова система чи ще якась зараза в Україні ...

До теми

17:35 22 лютого 2020 р.

Голова сусідньої ОДА звільнився за власним бажанням

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави української держави.

Рубрика: Політика

21:34 21 лютого 2020 р.

На Львівщині почали підготовку до місцевих виборів

19 лютого в малій актовій залі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради відбулася перша кущова нарада на тему: «Інновації Виборчого кодексу України». Організував захід відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Політика

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика