Допомога США залежатиме від боротьби з корупцією

15:45 2 вересня 2019 р.

  • 1


Фото: ukrinform.ua

США й надалі підтримуватимуть нашу країну у світлі агресії проти неї, однак у Вашингтоні прагнуть бачити в Україні поступ у боротьбі з корупцією.

Про це заявив у понеділок, 2 вересня, під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Варшаві віцепрезидент США Майк Пенс, який зазначив: «Особливо від часу російської агресії – нелегальної окупації Криму і агресивних дій на сході України – США міцно стоять на боці України і так буде й надалі: ми підтримуватимемо територіальну цілісність і суверенітет України. Але одночасно президент Трамп підкреслив, що маємо проблеми з питаннями корупції».

Пенс. поінформував, що перед прийняттям Трампом рішення про надання подальшої військової допомоги Україні американська сторона напередодні у Варшаві хотіла почути від Президента Володимира Зеленського інформацію про стан боротьби з корупцією в Україні. Відтак, українська сторона надала цю інформацію, яку віцепрезидент США передасть главі Білого дому.

За словами Пенса, Зеленський став Президентом України саме на хвилі боротьби з корупцією, і є «символом цієї боротьби».  Пенс наголосив, що український лідер повідомив його про понад 200 законодавчих ініціатив в Україні у сфері боротьби з корупцією.
«Цей процес повинен бути читабельним для американців. Президент Трамп хоче бути упевненим, чи ці гроші спрямують на інвестиції, які посилять безпеку і стабільність України», – констатував віцепрезидент США.

Він наголосив, що настав час, аби європейські партнери також у більшій мірі долучилися до інвестицій і підтримали Україну у захисті суверенітету і відбудови країни. Пенс зазначив, що він закликав Зеленського, аби той апелював до європейських партнерів до більшої співпраці у цій сфері з Україною.

Відповідаючи на запитання американських журналістів, Пенс зазначив, що призупинення надання військової допомоги Україні не пов’язані з тим, що «Руді Джуліані (ексмер Нью-Йорка, близький соратник Трампа. – Ред.) намагається знайти в Україні щось на Джо Байдена (ймовірного кандидата на посаду президента США від демократів – Р.ед.).

Про це dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

06:12 05 вересня 2019 р.

Відповісти

Не знаю - що саме пан віцепрезидент США містер Майк Пенс називають "США міцно стоять на боці України ..." але український народ потребує дійсно суттєвої військової допомоги зброєю та обладнанням, фінансування й повноцінної економічної підтримки на кшталт "Плана Маршалла" для Європи ... США не дотримали слова і не забезпечили виконаня гарантій Україні за Будапештським меморандумом - і не важлива причина, а важливий сам факт. Великою помилкою і було і є тепер невід'єднання Росії від фінансової системи SWIFT - так само як і дозвіл Росії не виходити з молдовського Придністров'я та грузинської Абхазії. Так - санкції діють і з часом Росія вийде з українських Донбасу-Криму але гарантії за Будапештським меморандумом гарантували територіальну цілісність України і життя-здоров'я насамперед громадянам України які живуть зараз в Україні і за життя яких Україна відмовилась від ядерної зброї та ядерного статусу. Але маємо 13 000 загиблих, 20 000 поранених громадян України, окуповані Росією українські Крим-Донбас і "дуже сильну стурбованість Заходу" з цього приводу і "США міцно стоять на боці України ..." На місці керівництва України я би працював над відновленням ядерного статусу України і над розробкою української ядерної зброї. США і могли і мали б зробити набагато більше для підтримки України і в обороні від Росії і в плані реформ - а не шукати відмовки як от корупція чи судова система чи ще якась зараза в Україні ...

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу