Допомога США залежатиме від боротьби з корупцією

15:45 2 вересня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

США й надалі підтримуватимуть нашу країну у світлі агресії проти неї, однак у Вашингтоні прагнуть бачити в Україні поступ у боротьбі з корупцією.

Про це заявив у понеділок, 2 вересня, під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Варшаві віцепрезидент США Майк Пенс, який зазначив: «Особливо від часу російської агресії – нелегальної окупації Криму і агресивних дій на сході України – США міцно стоять на боці України і так буде й надалі: ми підтримуватимемо територіальну цілісність і суверенітет України. Але одночасно президент Трамп підкреслив, що маємо проблеми з питаннями корупції».

Пенс. поінформував, що перед прийняттям Трампом рішення про надання подальшої військової допомоги Україні американська сторона напередодні у Варшаві хотіла почути від Президента Володимира Зеленського інформацію про стан боротьби з корупцією в Україні. Відтак, українська сторона надала цю інформацію, яку віцепрезидент США передасть главі Білого дому.

За словами Пенса, Зеленський став Президентом України саме на хвилі боротьби з корупцією, і є «символом цієї боротьби».  Пенс наголосив, що український лідер повідомив його про понад 200 законодавчих ініціатив в Україні у сфері боротьби з корупцією.
«Цей процес повинен бути читабельним для американців. Президент Трамп хоче бути упевненим, чи ці гроші спрямують на інвестиції, які посилять безпеку і стабільність України», – констатував віцепрезидент США.

Він наголосив, що настав час, аби європейські партнери також у більшій мірі долучилися до інвестицій і підтримали Україну у захисті суверенітету і відбудови країни. Пенс зазначив, що він закликав Зеленського, аби той апелював до європейських партнерів до більшої співпраці у цій сфері з Україною.

Відповідаючи на запитання американських журналістів, Пенс зазначив, що призупинення надання військової допомоги Україні не пов’язані з тим, що «Руді Джуліані (ексмер Нью-Йорка, близький соратник Трампа. – Ред.) намагається знайти в Україні щось на Джо Байдена (ймовірного кандидата на посаду президента США від демократів – Р.ед.).

Про це dailylviv.com

До теми

10:46 10 серпня 2022 р.

Площу Ринок у Львові завалили російським металобрухтом

Сьогодні уночі, 10 серпня, на площі Ринок у Львові почали монтувати виставку російської військової техніки, яку знищили Збройні Сили України. Виставка має назву ««Вистоїмо, переможемо!».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу